خودزنی عبدالله مهتدی
تصاویر بمب گذاری در اردوگاه کومله

ساعاتی پس از اعلام خبر ترور نافرجام رضا کعبی معاون اول سرکرده گروهک تروریستی موسوم به"کومله زحمتکشان کردستان"و متهم شدن عبدالله مهتدی به این سوء قصد،گروهک تروریستی کومله مهتدی،با صدور اطلاعیه ای،از کشف و خنثی سازی چند بمب در مقر تشکیلات مخفی این گروهک خبر داد!!

 

 

به گزارش دیده بان، برخلاف آنچه عبدالله مهتدی ادعا کرد که یک بمبگذاری پیچیده و مخوف در اردوگاه کومله صورت پذیرفته است، تصاویر نشان از آن دارد که موارد کشف شده بیشتر شبیه به مواد خام بمبگذاری است که متعلق به خود کومله است.

از سوی دیگر مهتدی در مصاحبه ای که با العربیه کرده است به هیچ وجه اشاره نمی کند که چگونه افرادی توانسته اند به اردوگاه ایشان نفوذ کرده و چهارطرف آن را بمبگذاری کنند و در عین حال منتظر شده اند تا عناصر کومله آنها را پیدا کنند.

جالب است که هیچ نشانی از بمبگذاری توسط مهتدی مطرح نمی گردد.همه این موارد می تواند گمانه زنی ها را برای تبرئه مهتدی از ترور کعبی توسط خودش افزایش دهد.
انتهای متن/

دوشنبه, 19 مرداد 1394 ساعت 12:52

نظرات  

پاسخ + +3 --
بامداد 1394/05/19 - 21:56
بغیرازسئوالات قابل طرحی که دراین ماجراوجودداردبایدازعبداله مهتدی پرسیدکه آیافردی که اقدام به ترورنافرجام رضاکعبی زده همان فردبمب گذارنافرجام اردوگاه فرقه مهتدی است پس چقدرناکام وبدشانس است.وآیادستگیرشده است پس چرامعرفی نمیگرددوچگونه اینقدرقدرت داشته بدورازچشم نوچه های مهتدی چنین اقدامی راانجام دهد.ایشان فریبکاری خودش رابه اثبات رساند.درروزهای آتی خواهیم دیدچگونه مشت این دغلکارحرفه ای بازمیشودواین بازی مسخره کودکانه اش جک وشوخی هرمحفلی میگردد.
پاسخ + +2 --
کاوه 1394/05/20 - 09:26
گروهکهای پوشالی وبدون پشتوانه مردمی بخصوص فرقه هائی که تحت نام کومله فعالیت میکنند.فکرمیکننددردوران قرون وسطی زندگی میکنند.چشمان کورشان رازربرف میکنندوهمه رامثل خودشان کودن فرض میکنند.اقدام مضحک اخیرعبداله مهتدی کهنه ساواکی فئودال پرورده باهماهنگی کامل سایرجناههای کومله صورت گرفته بعنوان نمونه ابراهیم علیزاده کفتارپیرکه هیچگاه ازعبداله مهتدی خوشش نیامده ادعای پوچ عبداله مهتدی راکورکورانه قبول نموده .بی شک این گروهکهای ورشکسته درجهت خبرسازی ومطرح نمودن خودشان اقدام به این صحنه سازیهازده اند.بی خبرازاینکه سطح آگاهی مردم به اندازه ای است که این اقدام سخیف راتشخیص بدهند.اینان دست به خودکشی زدند.عمرنگریسشان به اتمام رسیده وبرای جنایتهایشان بایدحساب پس بدهند.

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید