سیلی پشیمان‌ساز راهبردی یا تاکتیکی؟

پاسخ جمهوری اسلامی به شرارت‌های رژیم‌صهیونیستی قطعی است، بازی مطلوب حفظ زمین راهبردی در عین استمرار سیاست ابهام است. در جایی که او منتظر نیست ضربه تاکتیکی هم خواهد خورد.

وقتی منافقین در اشرف زمین‌گیر شدند

مسعود رجوی همچون دیگر رهبران فرقه‌ای خود را فراتر از قانون می‌دانست و حاضر نبود به قوانین و احکام دادگاه‌های عراقی برای بازپس دادن زمین‌های کشاورزی روستاییان که در زمان صدام حسین به زور غصب شده بود تن بدهد و آنچه اصلا برایش اهمیت نداشت جان اعضای فرقه‌اش بود.

گزارش دیلی بیست از تهدید ایران و افکار عمومی به هم ریخته اسرائیل

وبسایت آمریکایی «دیلی بیست» درباره وحشت ایجاد شده در میان اسرائیلی‌ها پس از تهدید ایران به گرفتن انتقام خون نظامیان ترور شده در سوریه نوشت: ارتش اسرائیل دفاع هوائی را تقویت کرده و مرخصی سربازان را در یگان‌های رزمی لغو می‌کند در حالی که برخی غیرنظامیان بنابر گزارش‌ها در حال انبار کردن کالا‌ها و جمع‌آوری پول نقد هستند.

رهبرانقلاب: رژیم خبیث صهیونیست را از این جنایت پشیمان خواهیم کرد/ شهیدان ما در جمع صلحاء متنعم به نِعَم الهی‌اند

رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام، سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی و جمعی از همرزمان وی بدست رژیم غاصب و منفور صهیونیست پیامی صادر کردند.

جنایت ناجوانمردانه صهیونیست‌ها بی‌پاسخ نخواهد ماند

رئیس جمهور در واکنش به جنایت تروریستی رژیم صهیونیستی گفت: صهیونیست‌ها باید بدانند با اینگونه اقدامات غیرانسانی هرگز به اهداف شوم خود نخواهند رسید و این جنایت ناجوانمردانه نیز بی‌پاسخ نخواهد ماند.

تشکیل جلسه شورای عالی امنیت ملی درباره حمله به کنسولگری ایران

دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی از تشکیل این شورا درباره حمله به کنسولگری ایران خبر داد.

حمله رژیم‌صهیونیستی،نقض فاحش کنوانسیون روابط دیپلماتیک

سخنگوی شورای نگهبان در پیامی نوشت: حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران ماهیت متجاوز این رژیم را با نقض کنوانسیون روابط دیپلماتیک ۱۹۶۱ آشکار کرد.

پشت صحنه چاقو کشی در لندن

به نظر می‌رسد پوریا ذراعتی، قربانی چاقو کشی اخیر در لندن، توسط عوامل گروهک تروریستی منافقین و با هدف پاکسازی عناصر هوادار رضا پهلوی صورت گرفته شده باشد.

حماس و جهاد اسلامی: قدردان حمایت راهبردی ایران هستیم

جنبش حماس در بیانیه‌ای از نشست مشترک میان اسماعیل هنیه و زیاد النخاله، دبیرکل جهاد اسلامی در تهران در روز پنج‌شنبه خبر داد.

بازگشت اسد به دنیای عرب

در حالی که جنگ غزه توجه‌ها را به خود جلب کرده، بشار اسد با چراغ سبز امارات و عربستان در حال بازگشت به دنیای عرب است و این بازگشت منافع متعددی را برای طرفین به دنبال خواهد داشت.

صفحه1 از4