فریب اروپایی ها بعنوان یک ابزار
حضور تیم شکنجه منافقین بعنوان نماینده صلح!

منافقین در آخرین اقدام خود، تیمی از اعضایشان را به عنوان نماینده های اسلام و صلح! به یک محفل در کلیسایی در فرانسه فرستادند.

به گزارش دیده بان، یکی از نکات مهم در بررسی اقدامات گروهک تروریستی منافقین، عدم اجازه ورود ایشان به محافل رسمی در کشورهای اروپایی است.

منافقین حتی یک سند برای حضور در برنامه های رسمی و دیدار با مقامات وقت کشورهای ندارند و تنها در لابی ها و برنامه هایی که جنبه تبلیغاتی آنهم برای اعضای فریب خورده داخلی و سرویس های جاسوسی غربی دارد شرکت می کنند.

دراین راستا محفل هایی که از ماهیت این عناصر تروریست خبر ندارند نیز مکان خوبی برای اعلام حضور ایشان به حساب می آید تا چهره واقعی آنها به چهره ای حقوق بشری بدل شود.

منافقین در آخرین اقدام خود، تیمی از اعضایشان را به عنوان نماینده های اسلام و صلح! به یک محفل در کلیسایی در فرانسه فرستاده است و جالب است که سرتیم این گروه از جمله شکنجه گرانی است که در تسفیه های درون تشکیلاتی اعضای زیادی از سازمان را شکنجه داده است.

 

 

نکته ای که می تواند در این بین راه را برای شناخت صحیح اروپایی از ماهیت منافقین هموار کند، حضور جداشده ها و خانواده های اعضای فریب خورده سازمان در مکان های مورد هدف نفاق است.

در آنجاست که مشخص می شود که یک فرقه تروریستی هیچ سنخیتی با اسلام  صلح و حقوق بشر ندارد.
انتهای متن/

چهارشنبه, 27 مرداد 1395 ساعت 11:40

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید