دستگیری مدیران سه کانال تلگرامی به اتهام انتشار اسناد طبقه‌بندی شده

ادمین سه کانال تلگرامی «نیمه محرمانه»، «سرائر» و «سایه نویس» به اتهام انتشار اسناد طبقه بندی شده و تشویش اذهان عمومی توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران دستگیر شدند

به گزارش دیده بان، در پی دستگیری ادمین‌های سه کانال تلگرامی به اتهام انتشار اسناد طبقه‌بندی شده و تشویش اذهان عمومی، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن اطلاعیه به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

به استحضار ملت شریف ، قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی می رساند:

با یاری خداوند متعال و مجموعه اقدامات فنی و اطلاعاتی چند ماهه سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ادمین های ( مدیران ) کانال های "نیمه محرمانه" ، "سرائر " و " سایه نویس" به اتهام انتشار اسناد طبقه بندی شده و تشویش اذهان عمومی دستگیر شدند.

افراد بازداشت شده درصدد بودند با انتشار اسناد طبقه بندی شده، اعتماد بخشی از مخاطبین را جلب کرده و سپس با انتشار اخبار گزینشی و کذب، در میان مسئولین کشور ایجاد شکاف و اختلاف نمایند.

دستگیرشدگان سه نفر هستند که در مدت فعالیت خود، با سوءاستفاده از خلاء قانونی موجود در مدیریت فضای مجازی کشور و از بستر پیام رسان تلگرام، اقدامات مذکور را دنبال می کردند.

در پایان، ضمن درخواست از اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی جهت پرهیز از هرگونه گمانه زنی پیرامون این پرونده، تأکید می شود اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:ایرنا
انتهای متن/

شنبه, 28 خرداد 1401 ساعت 08:43

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید