جدایی خط قوم عرب از تروریست های تجزیه طلب

قومیت عرب همواره در خط مقدم جبهه انقلاب قرار داشته است

«عجم حیادار» از عشایر شهرستان سوسنگرد و دشت آزادگان، بازنشسته آموزش پرورش است و در حوزه مسائل عشایری و اصلاح ذات البین در استان خوزستان فعالیت می کند.

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده بان؛ حیادار پس از بازدید از نمایشگاه جنایات گروهک تروریستی حرکه النضال گفت: اگر به تاریخ نظام اسلامی توجه کنید بیانگر آنست که قومیت عرب همواره در خط مقدم جبهه انقلاب قرار داشته است. از سوی دیگر خیلی از افراد جنایتکار آمده اند که ادعای دفاع از این قومیت را داشته اند؛ ولی به لطف خدا با آگاهی و بصیرتی که بین مردم وجود داشته است، نتوانسته اند به اهداف پلید خودشان دست یابند.

این نمایشگاه به خوبی نشان می دهد که این گروهک های تروریستی و تجزیه طلب با جنایاتی که انجام داده اند نه تنها از قومیت عرب دفاع نکرده اند؛ بلکه بیشترین آسیب را به آنها رسانده اند و در واقع آنها تنها در حال پیاده سازی اهداف استعمار و استکبار هستند. وقتی منابع مالی گروهک ها از سوی سعودی ها تأمین می گردد به خوبی ثابت می شود که این عناصر از جنس مردم نیستند و جز جنایت در حق مردم، عایدی دیگری نداشته اند.

وی در ادامه در مورد سرکرده دستگیر شده حرکه النضال افزود: در مورد حبیب أسیود هم باید عرض کنم که این یک امر طبیعی است که هر کس به این مردم ضرر و آسیب برساند و با اقدامات تروریستی خود عده زیادی را به خاک و خون بکشد، باید به اشد مجازات محاکمه شود و به سزای اعمال پلید خود برسد. این امریست که نه تنها در مورد أسیود و حرکة النضال بلکه در مورد سایر سرکردگان گروهک ها مثل منافقین نیز صدق می کند وقومیت خاصی نمی شناسد. به هر حال با توجه به عدالتی که در دستگاه قضایی سراغ داریم، هر مجرمی به نسبت جرمی که مرتکب شده به سزای عملش خواهد رسید و مجازات خواهد شد.

 

 

 

 

0Q6A9936

 
انتهای متن/

چهارشنبه, 26 آبان 1400 ساعت 16:13

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید