افشای ماهیت رسانه سعودی-لندنی

خبرنگار معروف صهیونیست: ایران اینترنشنال به عنوان خط جریان اسرائیل برای انتشار اطلاعات عمل می‌کند و نباید به گزارش‌های آن برای داخل اسرائیل استناد کرد

به گزارش دیده بان، «باراک راوید» خبرنگار شبکه خبری والا نیوز و پایگاه خبری آمریکایی «آکسیوس» در پیامی توییتری به شبکه سعودی «ایران اینترنشنال» پرداخت.

وی در این پیام توییتری به زبان عبری نوشت: «ایران اینترنشنال» یک شبکه ایران نیست. این شبکه از ایران پخش نمی‌شود. این شبکه از لندن و با بودجه سعودی (!!!) فعالیت می‌کند و وابسته به مخالفان ایرانی بوده و گاهی نیز به عنوان خط جریان اسرائیل برای انتشار اطلاعات عمل می‌کند. رسانه‌های اسرائیلی با تشنگی گزارش‌های این شبکه را می‌بلعند و بدون اینکه این پیشینه را به اسرائیلی‌ها بدهند پخش می‌کنند. بسه دیگه».

 

3504499

 

رسانه‌هایی مانند ایران اینترنشنال و BBC فارسی بارها ثابت کرده‌اند که نه تنها منافع ایران بلکه منافع مردم ایران هم هیچ ارزشی برایشان ندارد و آن‌ها صرفا مجری سیاست‌های خصمانه ابلاغی توسط دربار انگلیس و خاندان سعودی هستند. واقعیتی که «فرداد فرحزاد»، سردبیر ایران اینترنشنال هم بارها به صراحت به آن اذعان داشته و گفته که «تنها برایش پول اهمیت دارد، نه منافع کشور».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:فارس
انتهای متن/

دوشنبه, 16 خرداد 1401 ساعت 10:00

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید