یکی اعضای جدا شده منافقین در توییتی نوشت: این مال آخرین نشست نوروزی رجوی در اشرف است که حواشی ترورها و حملات خمپاره‌ای مجاهدین و سوال در مورد کشتار مردم بی‌گناه زیاد شده بود. مسعود رجوی ادعا می‌کنه که مجاهدین هیچ‌گاه افراد بی‌گناه و غیرنظامی رو مورد حمله قرار ندادن و اگر کسی حتی فکر حمله به غیر نظامیان رو‌بکنه، محاکمه‌ می‌کننش! همین حرف‌ها رو امروز نتانیاهو هم نمی‌زنه؟

 

 

منتشرشده در منافقین

در آستانه برگزاری دادگاه گروهک تروریستی منافقین گروه سیاسی خبرگزاری مهر در سلسله گفت‌وگوها با اعضای جدا شده از این فرقه ابعاد ناگفته از جنایات و دروغ‌های این گروهک را مورد بررسی قرار می‌دهد.

منتشرشده در منافقین

عناصر دو تیم تروریستی که به دنبال بمب گذاری و اقدامات ایذایی بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

منتشرشده در جریان‌های تکفیری

روایت مبارزه و شهادت بهترین سربازان دفاع از حریم مرزهای ایران اسلامی است که در مقابله با گروهک تروریستی پژاک به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

منتشرشده در سیاسی اقتصادی

بروز پدیده ای به نام تکفیر امروزه امت اسلامی را با جلوه‌ای دیگر از مظاهر اسلام امریکایی روبه‌رو کرده است.

منتشرشده در سیاسی اقتصادی

حضور همزمان فرمانده میدانی در عملیات مرصاد،عضو جداشده در این عملیات و کارشناسی که مولفه های همسان داعش و منافقین را بیان می کند از نقاط قابل توجه نشست از مرصاد تا موصل است.

منتشرشده در منافقین

مستند "عملیات آسمان"، روایتی از عملیات غرور مندانه سربازان گمنام امام زمان (ع) در دستگیری شرور عبدالمالک ریگی بعنوان یکی از بازوهای جنگ نیابتی در اطراف ایران است.

منافقین خیلی زود به ارتش خصوصی صدام تبدیل شدند و علیه ملت مسلمان و مظلوم عراق اسلحه کشیدند. 

منتشرشده در تروریسم
صفحه1 از3