ویژه‌نامه‌ها

گزارش تصویری از برپایی نمایشگاه فرق و جریان های انحرافی

گزارش تصویری از برپایی نمایشگاه فرق و جریان های انحرافی در غرفه دیده بان که تا پایان آخرین روز نمایشگاه مطبوعات دایر است.

با حضور معاون اول رییس جمهور
افتتاح رسمی بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات

بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با حضور نزدیک به 1000 رسانه در قالب 600 غرفه در فضایی بالغ بر 13 هزار متر از ‏5 تا 12 آبان ماه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) پذیرای علاقه مندان است.‏

تکرار حوادث تلخ تاریخی
از سوزاندن دختر3ساله توسط منافقین تا مرگ دلخراش «بنیتا»

البته این اتفاق تلخ بار دیگر حوادث دهه 60 را نیز برای ما تداعی کرد، دهه‌ای که در خود بیشترین جنایات توسط گروهک تروریستی منافقین را جای داده است.

نگاهی به فضای مجازی
حدفاصل بین واقعیت تا رؤیا

این بازی که تقریباً سنت‌شکنی جدیدی را پایه‌گذاری کرده است حال و هوای دیگری دارد و به کاربر این امکان را می‌دهد تا تلفیقی از دنیای واقعی و بازی را در کنار هم تجربه کند

داستان های عبرت آموز
ظرفیت افراد با یکدیگر متفاوت است

همواره نکته ای که در برآورده ساختن درخواست دیگران باید مدنظر قرار دهیم، توجه به ظرفیت آنها است.

تب داغ کتاب خوانی
حضور «موسسه دیده بان» در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب

 سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دیروز با حضور بیش از دو هزارو 700 ناشر در مجموعه شهر آفتاب برگزار شد. غرفه موسسه دیده بان نیز در سالن ناشران عمومی قرار دارد.

بی کفایتی شاهزادگان کار دستشان داد
خانه تکانی اساسی در آل سعود

خبرگزاری آناتولی با انتشار یک یادداشت، هدف از عزل و نصب‌های جدید در بدنه دولت سعودی را، تلاش ریاض برای جبران شکست‌های جنگ یمن و تنگ‌تر کردن حلقه جنگ علیه یمنی‌ها دانست.

داستان های عبرت آموز
راز موفقیت در زندگی، داشتن امکانات نیست!

استاد به کودک ده ساله فقط یک فن را آموزش داد و تا زمان برگزاری مسابقات فقط روی آن تک فن کار کرد. سرانجام مسابقات انجام شد و کودک توانست در میان اعجاب همگان با همان تک فن همه حریفان خود را شکست دهد.

گزارش 'دیده بان اینترنت' درباره افزایش سایت هایی با محتوای سوء استفاده از کودکان

گزارش تازه 'بنیاد دیده بان اینترنت' نشان می دهد که اکنون اروپا میزبان 60 درصد از صفحات اینترنتی سوء استفاده جنسی از کودکان است و تعداد این صفحات در سال 2016 نسبت به سال پیش از آن افزایش داشته است.

داستان های عبرت آموز
آسان بی‌اندیش، راحت زندگی کن

 وی پس از بازگشت از نزد راهب به تمام مستخدمین خود دستور می دهد با خرید بشکه های رنگ سبز تمام خانه را با سبز ، رنگ آمیزی کنند.

صفحه1 از6