حقوق بشر

مهر تایید سازمان ملل بر واقعیت کودک‌کُشی رژیم صهیونیستی

سازمان ملل در جدیدترین گزارش خود، با آرائه آمارهایی از قتل‌عام هدفمند کودکان در غزه، از میزان بی‌سابقه نقض حقوق کودکان در غزه، کرانه باختری و فلسطین خبر داد.

سلاخی انسانیت در فرقه نفاق؛ از درون خانه‌های تیمی تا اردوگاه‌های منافقین

برگزاری جلسه‌های دادگاه رسیدگی به پرونده جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین، تصویرگر حوادث تلخی از رنج تحمیلی به مردم ایران است و همزمان بارقه‌های امید برای اجرای عدالت را پس از گذشت دهه‌ها پر نور می‌سازد.

پشت پرده جایزه‌های حقوق بشری غرب درباره ایران؛ هاول نمادی از استانداردهای دوگانه

کشور‌های غربی مدعی حقوق بشر به‌عنوان پدرخوانده‌های اصول حقوق بشری، مرز‌های استاندارد‌های دوگانه را در این زمینه جابجا کرده و در سال‌های اخیر به شکلی گسترده دست به ابزارسازی‌های بی‌حاصل زده‌اند.

چرا اینترنشنال تروریستی است؟

اقدام‌های ضد ایرانی شبه‌رسانه اینترنشنال به دیوار عزم ایران برای مقابله با تروریسم خورده و این شبه‌رسانه را به دریوزگی از سازوکارهای بین‌المللی واداشته است.

اسرائیل رسما «رژیم کودک کش» معرفی شد

یک شبکه صهیونیستی گزارش داد که دبیرکل سازمان ملل، تل‌آویو را در لیست سیاه این سازمان به عنوان رژیم کودک‌کش قرار داده است.

روز جهانی کودکان قربانی خشونت؛ کشتار کودکان فلسطینی در جهنم غزه

رژیم صهیونیستی از زمان آغاز تهاجم به نوار غزه کودکان فلسطینی و همچنین زیرساخت‌های مورد نیاز آن‌ها را در این باریکه هدف جنایت‌های خود قرار داده است.

فرزند شهید ترور: جنایت‌های منافقین باید افشا شود

شیرین اصفهانی می‌گوید که واقعه ترور پدرش اثرات سوءزیادی بر زندگی آن‌ها داشته است.

کارزار تحریم مراکز دانشگاهی صهیونیستی؛ گامی آکادمیک برای توقف جنایت

دانشگاه‌های سراسر جهان غرب با سرعت در حال پیوستن به کارزاری بین‌المللی برای تحریم مراکز دانشگاهی رژیم صهیونیستی هستند تا علاوه بر برگزاری اعتراض‌ها و تجمع‌ها در مخالفت با جنگ علیه غزه، گام مهم دیگری برای پایان دادن به یکی از بدترین جنایت‌های حال حاضر جهان بردارند.

جنایت جنگی رژیم صهیونیستی در غزه و رفح؛ چرا حکم‌های دیوان لاهه اجرا نمی‌شوند؟

کارشناس حقوق بین‌الملل با اشاره به حکم‌های اخیر دیوان لاهه درباره رژیم صهیونیستی، گفت که جامعه حقوقی جهان در حال حاضر می‌داند که رژیم صهیونیستی از قوانین بین‌المللی تمکین نکرده و مرتکب نسل‌کشی در نوار غزه می‌شود.

ماجرای صداهای مخالف در اشرف؛ ناگفته هایی درباره اقامتگاه عناصر 'گروهک تروریستی رجوی در آلبانی

اشرف ۳ محل استقرار اعضای گروهک تروریستی منافقین، طی ماه‌های گذشته همزمان با برگزاری جلسه‌های دادگاه رسیدگی به اتهام‌های این گروهک در دستگاه قضایی ایران، شاهد وقوع تحولات متعددی از ورود پلیس آلبانی به اردوگاه تا برپایی تظاهرات اعتراضی در اردوگاه در پی بالا گرفتن اختلاف‌نظر‌های درون تشکیلاتی بوده است.

صفحه1 از53