گزارش ویژه از پشت صحنه تروریست ها
حضور قابل تامل بارزانی در میان تروریست های تجزیه طلب+تصویر

مقامات اقلیم به سران گروهکها اعلام کرده اند که آنها بخاطر مصالح سیاسی،در ظاهر و بخاطر ایران،به آنها هشدار می دهند اما آنها می توانند همچنان به فعالیتهای مسلحانه ادامه دهند!

موسسه راهبردی دیده بان، بارها از لزوم برخورد عملی جمهوری اسلامی ایران با گروهکهای تروریست کردی در شمال عراق،سخن گفته شده و به مسئولان هشدار داده شده که فریب عوام فریبی ها و دوستی های رسانه ای مقامات اقلیم کردستان عراق را نخورند و بجای تهدید گروهکهای تروریست کردی،عملا با اردوگاههای اصلی این مزدوران سعودی،برخورد کنند و پاسخ شایسته ای به گستاخی های تروریستها بدهند.

پیش از این نیز هشدار داده شده بود که مقامات اقلیم کردستان عراق و در راس آنها مسعود بارزانی،نقش غیر قابل اغماضی را در حرکت و حمله گروهکهای ضد انقلاب به خاک کشورمان،ایفا می کنند.

 

fg56ujyui9897.jpg

 

اکنون و پس از گذشت تنها چند روز از بازگشت هیئت اقلیم کردستان عراق از تهران به شمال عراق،و با وجود وعده های مکرر توخالی مقامات اقلیم کردستان عراق مبنی بر جلوگیری کردن از اقدامات مسلحانه گروهکهای ضد انقلاب،متاسفانه مسعود بارزانی با حضور در بین پیشمرگان گروهکهای تروریست کردی بخصوص حزب منحله و جنایتکار آزادی کردستان به سرکردگی حسین یزدان پناه،نشان داد که اولویت اول اقلیم کردستان،گروهکهای تروریست کردی است و اینگونه به هشدارهای جمهوری اسلامی ایران،دهن کجی کرد!

مسعود بارزانی تنها چند روز پس از حضور هیئت اقلیم کردستان عراق،در جمع اعضای تروریست{پاک} حاضر شد و بشدت به این گروهک و دیگر گروهکهای ضد انقلاب ابراز محبت کرده و نقش آنها در به اصطلاح مبارزاتشان بر علیه جمهوری اسلامی ایران را ستود!

 

fsrte565g8gas.jpg

 

نکته مهم این است که بخش عظیمی از بودجه این گروهکهایی که دستشان به خون ملت ایران آلوده است توسط اقلیم کردستان عراق و متحد نزدیکش عربستان سعودی پرداخت می شود.

هم اکنون نیز سرکردگان همه گروهکها و سازمان های تجزیه طلب کرد ایرانی،در رویای اقلیم کردستان و موقعیتی مشابه مسعود بارزانی و رهبران اتحاد میهنی کردستان به سر می‌برند.

اینکه مسعود بارزانی،رهبران اتحادیه میهنی کردستان و بورژوازی اقلیم کردستان عراق از صدقه سری آمریکا و همدستی با دولت عراق به نان و نوایی رسیده اند،دیگر نوبت آنها هم رسیده است و شاید یکی از آنها بتوانند این موقعیت را به نفع خود بدست آورند.

برای مهتدی و علیزاده سران کومله و مصطفی هجری سرکرده دمکرات،هم مهم است که در این بازی برنده شوند و بعدا این دو راحت تر می توانند حباب همدیگر را بترکانند.

اگر امروز سران حزب دمکرات کردستان عراق از طریق چپاول و غارت دسترنج کارگران و زحمتکشان مردم محروم اقلیم کردستان و عراق به سرمایه های میلیاردی رسیده اند،آیا این بدان معنا نیست که گروهکهای کردی هم در فکر هم نشینی با هم قدرتی همچون اقلیم باشند؟!سیاستهای یک بام و دو هوای مقامات کردستان عراق هم که دیگر تکراری شده است.

 

gg07grrcdfjuiff_1.jpg

 

ملابختیار رئیس هیئت اجرایی دفتر سیاسی اتحادیه میهنی کردستان عراق از طرفی دست دوستی با ایران داد و چند روز بعد از بازگشت از تهران به سلیمانیه،در استودیوی رادیو اتحادیه میهنی کردستان عراق(گه لی کوردستان)حضور یافت و به جمهوری اسلامی ایران توهین کرد!

البته اخباری شنیده می شود مبنی بر آنکه اقلیم کردستان عراق از گروهکهای تروریست کرد ایرانی بعنوان اهرم فشاری بر علیه جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران و کردهای کشورمان استفاده می کنند و در این بین نیز نباید از نقش کنسولگری عربستان سعودی نیز غافل ماند.

باید این حقیقت را قبول کنیم که مقامات کنونی اقلیم کردستان هیچوقت به دوستان صمیمی خودشان در گروهکهای کردی،پشت نمی کنند!شواهد و قرائن نشان داده و نشان می دهد که بدون تردید،یک نفر از اعضای گروهکهای تروریست کردی جرات نداشته و ندارند بدون چراغ سبز پشت پرده اقلیم کردستان،به خاک ایران حمله کنند.

 

hjt87889fthjk3edd.jpg

 

ادله های موجود حاکی از آن است که مقامات اقلیم کردستان پشت پرده به سران گروهکهای کرد ایرانی اطمینان خاطر داده اند که صحبتهای آنها و تذکراتشان به این گروهکها در فضای سیاسی بیشتر مصلحت سیاسی است و آنها می توانند به عملیاتهایشان ادامه دهند!

مقامات اقلیم به سران گروهکها اعلام کرده اند که آنها بخاطر مصالح سیاسی،در ظاهر و بخاطر ایران،به آنها هشدار می دهند اما آنها می توانند همچنان به فعالیتهای مسلحانه ادامه دهند!!!

جمهوری اسلامی ایران که بارها شاهد نقض توافقنامه امنیتی با اقلیم کردستان از سوی این حکومت منطقه ای بوده و بارها و به کرات دیده که هشدارهای دولت ایران،بی فایده هستند و تذکرات مقامات اقلیم به گروهکها نیز توخالی بوده و فرمالیته هستند،بهتر است واقع بین باشد و جواب خون شهروندان کرد ایرانی را داده و انتقام مردم کردستان ایران و ملت ایران را از تروریستها بگیرد.
انتهای متن/

دوشنبه, 01 آذر 1395 ساعت 09:21

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید