وحشت در اردوگاه تجزیه طلبان کُردی
نشست اضطراری 6 گروهک تروریستی از ترس حملات موشکی ایران

6 گروهک تروریستی و تجزیه طلب کردستان در مقر ارتباطات گروهک تروریستی موسوم به حزب دمکرات کردستان در شهر سلیمانیه در حال برگزاری نشستی فوق العاده هستند و مقرر شده این نشست تا چند روزی ادامه داشته باشد.

به گزارش دیده بان، این نشست از روز چهارشنبه با حضور دو شاخه دمکرات حزب دمکرات کردستان(حدک) و حزب دمکرات کردستان ایران(حدکا) و هر سه شاخه کومله(کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران)،(کومله زحمتکشان کردستان)،(کومله-سازمان کردستان حزب کمونیست ایران) و سازمان تروریستی خبات،در شهر سلیمانیه برگزار شده و در این جلسه،در خصوص درگیری های مسلحانه اخیر در کردستان ایران نیز بحث هایی صورت گرفته است.

یکی از موارد مهم مورد بحث در این نشست اضطراری پیرامون تهدید نظامی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر حمله به اردوگاههای این گروهکها بود.

گفته می شود ترس و وحشت از حملات موشکی و خمپاره ای به اردوگاههای تروریستهای کرد در شمال عراق،باعث برگزاری این نشست فوق العاده شده است.

گروهکهای تروریست کردی،همچنین در خصوص چگونگی اعلام وضعیت قرمز و تخلیه اردوگاهها،با یگدیگر تبادل نظر و مشورت کردند.

گزارش ها حاکی است که اوج نگرانی و ترس از حملات نظامی جمهوری اسلامی ایران به محل استقرار این گروهکها در شمال عراق،در چهره سردمداران تروریستها مشاهده می شود.

شایان ذکر است که چندی پیش جمهوری اسلامی ایران شدیدا به حکومت اقلیم کردستان هشدار داده بود در صورت تکرار حملات تروریستی این گروهکها بر علیه شهروندان کردستان ایران،اردوگاههای آنها را با خاک یکسان خواهد کرد.اما با تداوم این نوع عملیات های تروریستی،بزودی امکان عملی شدن این تهدید وجود دارد.!
انتهای متن/

شنبه, 26 تیر 1395 ساعت 04:42

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید