همراهی مردم کردستان در سرکوب ضد انقلاب
جزئیات تکمیلی از هلاکت 13 تروریست در روزهای اخیر

دو روز پیش خبری  از هلاکت دو شرور باقی مانده تیم تروریستی دمکرات منتشر شد،که پس مانده های ضد انقلاب در درگیری هفته های اخیر بودند.

به گزارش دیده بان،سردار محمدحسین رجبی ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت:در ادامه عملیات کوهسالان سروآباد که موفق به هلاکت 11 عضو یک تیم از اشرار وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب(گروهک تروریستی موسوم به حزب دمکرات کردستان ایران-شاخه مصطفی هجری)شدیم،براساس اخبار دریافتی از مردم منطقه،به‌نظر می‌آمد که دو سه نفری از اعضای این تیم زنده مانده‌اند.

به گفته فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان،بر همین اساس و اخباری را که مردم خوب منطقه لحظه به لحظه به ما می‌رساندند، یک عملیات را طرح‌ریزی کردیم و کار برای جستجو و پیدا کردن این افراد آغاز شد.

سردار رجبی خاطرنشان کرد: در نهایت ساعت 14 و 30 دقیقه روز سه شنبه این افراد را در اطراف روستای بوریدر شهرستان سروآباد محاصره کردیم و هر دو نفر آنها را به هلاکت رساندیم.

وی ضمن قدردانی از مردم منطقه بخصوص مردم روستاهای دگاگا، بوریدر، چشمیدر، هرسین، رزاب و دیگر روستاهای اطراف بخاطر همکاری خوب آنان با نیروهای سپاه، گفت: مردم کردستان تحت هیچ شرایطی اجازه ورود ضدانقلاب به داخل مرزهای کشور را نمی‌دهند و این را می‌توان از یادداشت سرکرده این تیم اشرار درک کرد که در دفتر یادداشت روزانه اش نوشته بود «به نتیجه‌ای رسیده‌ام که مردم آنچه را که ـ به زعم این افراد شرور خدمت می‌نامند ـ همراهی نمی‌کنند و جای ما را به نیروهای کشور اطلاع می‌دهند و حضور ما بی‌اثر است که اگر برگردم به مسوولان خود می‌گویم مردم کردستان شماها را نمی‌خواهند».

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان تصریح کرد: دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای ما باید خوب درک کرده باشند، گرچه اولین بار نیست که از نظام جمهوری اسلامی در طول عمر بابرکت انقلاب ضربه می‌خورند، اما مزدوری برای کشور عربستان که خود مزدور آمریکا و اسرائیل است، نتیجه‌ای جز این نخواهد داشت که هر کس به قصد ضربه‌زدن وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شود، به درک واصل خواهد شد.

سردار رجبی یادآوری کرد: آنها 13 نفر در قالب یک تیم برای عملیات به خاک ما فرستاده بودند اما هیچ کدام از آنها سالم برنگشتند و همه به هلاکت رسیدند چون ما به عنوان نیروهای سپاه، امنیت استان و کشور را خط قرمز خود می‌دانیم، به عنوان یک وظیفه ذاتی، از امنیت و آسایش مردم با رویکرد جهادی دفاع می‌کنیم.

رجبی همچنین هلاکت این افراد شرور را برای ضدانقلاب و گروهک‌های وابسته به کشورهای دشمن حاوی پیام جدی دانست که سپاه بیت‌المقدس کردستان آمادگی لازم برای مقابله با هر تهدیدی را دارد و نیروهای رزمنده سپاه کردستان ضمن اشرافیت کامل بر منطقه، از توان رزمی بالایی برخوردارند که با مزدوران ضدانقلاب برخورد قاطع خواهد کرد.

هفته گذشته نیز نیروهای توانمند سپاه کردستان در یک عملیات موفق در منطقه سروآباد، یک تیم 11 نفره اشرار وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب(گروهک تروریستی دمکرات)را منهدم کردند و همه اعضای این تیم را به هلاکت رساندند.
انتهای متن/

جمعه, 18 تیر 1395 ساعت 12:31

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید