جنایتکاران مدعی آزادی و دموکراسی+فیلم

نگاهی کوتاه به کارنامه سیاه حزب منحله دموکرات کردستان ایران

 پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بهمن 57، اقوام مختلف کشورمان با لبیک به آرمان های معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) وفاداری و همراهی خود را با جریان خروشان انقلاب اعلام کردند.

یکی از اقوامی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی بلافاصله بیعت و همگامی خود را انقلاب اعلام داشت مردم عزیز وغیور کرد در اکثر نقاط کشور از جمله در خطه کردستان بودند.

مردم کردستان که در طول دوران استبداد پهلوی رنج ها و ظلم های بسیاری از کشتار و سرکوب گرفته تا نادیده گرفتن شدن حقوق اولیه آنها و رنج بردن از محرومیت وفقر شدید دیده بودند. پس ازبه پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی برای کسب حقوق حقه خود و از بین رفتن محرومیت و مشکلات شان، شعله های امید برای آنها زنده شد.

اما افسوس که این امید دیری نپایید و دشمنان داخلی و خارجی که طاقت دیدن رشد و اعتلای مردم کرد را نداشتند همه تلاش خود را به کار بردند تا جلوی این روند را بگیرند. از بین آنان دو گروهک تروریستی «کومله و دموکرات» بیشترین سهم را در این پروژه با حمایت استکبار جهانی داشتند .

یکی از گروهک های خطرناکی که خیلی سریع ذات پلید خود را درتقابل با نظام نوپای اسلامی و شهروندان غیور کرد نشان داد «حزب دموکرات کردستان ایران بود». این گروهک تروریستی تنها به فاصله یک روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی در 23 بهمن 57 با تصرف پادگان مهاباد و سردادن شعارهای متضاد با جریان انقلاب خیلی زود راه خود را از سیل خروشان ملت ایران جدا کرد.

گروهک دموکرات هدف خود را خودمختاری منطقه کردستان و نهایتا جدایی آن از ایران اعلام کرد. این گروهک پس از پیروزی انقلاب به سرکردگی شخصی به نام «عبدالرحمان قاسملو» فعالیت های تجزیه طلبانه خود را آغاز کرد.

گروهک دموکرات در همان ابتدا با دیگر رقیب سیاسی خود در منطقه کردستان یعنی گروهک «کومله» که خط مشی «مارکسیستی» داشت دچار اختلاف و درگیری شد. دامنه اختلافات به حدی بالارفت که باعث آغاز یک درگیری نظامی 4 ساله در دهه 60 بین آنان شد تا آنجائیکه معروف به «جنگ برادر کشی شد» ودر طی این جنگ صدها نفر از جوانان و مردم مظلوم کرد کشته و زخمی شدند و خسارت بسیاری به شهرهای کرد نشین نیز وارد آمد.

گروهک تروریستی دموکرات با شروع جنگ تحمیلی ضمن اعلام طرفداری و حمایت از تجاوز رژیم بعث به خاک کشورمان به یکی از ستون های ارتش تا دندان مسلح صدام تبدیل شده و با سرسپردگی کامل به همکاری های گسترده نظامی ، اطلاعاتی، امنیتی، ژئوپلتیکی با متجاوزین بعثی پرداخته و تا جایی پیش رفتند که حتی با گروهک تروریستی منافقین نیز همکاری کردند. و در واقع به قسمتی از ارتش به اصلاح آزادی بخش منافقین تبدیل شدند و به خیال خام خویش که با شکست ایران در جنگ و فروپاشی نظام اسلامی خواهند توانست به هدف پلید خود که تجزیه کردستان بوده برسند، اما با فرونشستن آتش جنگ در اواخر دهه 60 و شکست صدام و حامیانش در تجاوز به ایران ،گروهک دموکرات نیز بیش از پیش در نزد مردم کرد رسوا و بی آبرو شد. و چاره ای جزء فرار از کشور و پناه بردن به دامن رژیم بعث پیدا نکرد و نهایتا در اوایل دهه 70 اعضای این گروهک تجزیه طلب تروریستی به سلیمانیه عراق متواری شدند و تا به امروز نیز در آنجا حضور داشته و با ادامه روند خباثت ها همچنان به انجام عملیاتهای خشونت آمیزوجنایات تروریستی علیه ملت مظلوم ایران ازجمله مردم بیگناه کردستان ادامه می دهند.

گروهک تروریستی دموکرات همانند بسیاری از تجزیه طلبان با سردادن شعارهای بظاهر دموکراتیک ولیبرالی با عوام فریبی سعی کرده است تا خود را به نوعی دلسوز و حامی مردم کرد نشان دهد. اما با نگاهی به سابقه فعالیت های مخرب این گروهک به راحتی می توان دریافت که این مدعیان دروغین احقاق بظاهر حقوق مردم کردستان در مقاطع مختلف زمانی، خود بیشترین ضربات را به اقوام کرد وارد ساخته اند : ازفریب جوانان کرد با بهره گیری ازاحساسات ناسیونالیستی و قومی و سوء استفاده از هیجانات آنان گرفته تا وادار سازی آنها بمنظور انجام اقدامات تروریستی در کشتار شهروندان کرد خصوصآ مرزنشین، سرسپردگی کامل به رژیم صدام ، قتل عام اقوام کرد در ایران و عراق ،غارت اموال ، دارائی های آنان ، جلوگیری از توسعه و آبادانی مناطق کردی و بسیاری اقدامات خائنانه دیگر که با حمایت دشمنان انقلاب اسلامی ایران نظیرآمریکا و رژیم صهیونیستی کماکان این روند همچنان ادامه دارد. اما در این بین اتفاقات قابل توجه ای نیز بوقوع پیوسته که همواره از سوی گروهک های تروریستی مانند دموکرات از توجه دادن افکار عمومی به آنها ممانعت بعمل آمده است. معمولآ اینگونه از وقایع با سانسور جدی گروهکها مواجه می شود. لکن واقعیت های موجود حکایت از این امر دارد که سران گروهک دموکرات در درون خود نیز دچار اختلافات و درگیری های بسیارجدی می باشند، تا جایی که این موضوع سبب شده از داخل گروهک چندین انشعاب درون گروهی با عناوین مختلفی توسط کادرهای مرکزی رخ دهد. ولی سران گروهک دموکرات با رویکردی دیکتاتورماءبانه وتروریستی این عده از اعضای رده بالای انشعابی را با اجرای عملیاتهای به اصطلاح پنهان از گردونه خارج کرده وحذف فیزیکی می نمایند .

علیهذا برای آشنایی با برخی از جنایات این گروهک که در حق مردم مظلوم کرد رواء داشته شده وهمچنین پرده برداری ازواقعیات اقدامات صورت پذیرفته سران گروهک دموکرات پیرامون چرایی و چگونگی حذف اعضای مخالف و انشعابی خود، توجه مخاطبین ارجمند را به دیدن مستندی که در این رابطه ساخته شده جلب می نمائیم .

 

 

 

 

 

 

 

افشای جنایات و تصفیه های درون سازمانی گروهک تروریستی دموکرات کردستان ایران
انتهای متن/

چهارشنبه, 06 اسفند 1399 ساعت 09:31

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید