اعتراف مدعیان دروغین حامی مردم
اعتراف دو گروهک کرد ضد ایرانی، بر ادامه اعمال تروریستی

دو گروهک کرد ضدایرانی در اظهاراتی بر ادامه اعمال تروریستی خود در داخل اراضی  ایران اعتراف کردند.

به گزارش دیده‌بان، به فاصله کمتر از چند ساعت از نشر خبر عقب‌نشینی گروهک‌های حزب دموکرات کردستان ایران و حزب دموکرات کردستان از شبکه تلویزیونی کردزبان در شمال عراق موسوم به «کردستان24» اعضای رهبری این دو گروهک این خبر را تکذیب کردند. «محمد نظیف قادری» عضو دفتر سیاسی حزب دموکرات کردستان ایران به آژانس خبری «باس نیوز» وابسته به سازمان امنیتی حزب دموکرات کردستان عراق اعلام کرد: اخبار منتشر شده دور از واقعیت بوده و ما هیچ تصمیمی برای عقب‌نشینی نگرفته‌ایم. وی با نامگذاری اعمال تروریستی این گروهک به عنوان مبارزات مسلحانه مدعی شد: تصمیم آغاز مبارزات مسلحانه در داخل کردستان ایران از توان و جایگاه حزب نشأت گرفته و یک تصمیم مستقل بوده و به خاطر درخواست هیچ گروه یا فردی از این تصمیم عقب نخواهیم نشست.

در همین خصوص «رستم جهانگیری» عضو دفتر سیاسی حزب دموکرات کردستان ایران و مسئول شاخه نظامی این گروهک به آژانس خبری گفت: خبر عقب‌نشینی واقعیت ندارد و ما هیچ تصمیمی در این خصوص نگرفته‌ایم. «مصطفی مولودی» معاون دبیر کل حزب دموکرات کردستان تحت رهبری خالد عزیزی نیز ضمن تکذیب خبر عقب‌نشینی ادعا کرد: ما نیز به مبارزات مسلحانه خویش ادامه می‌دهیم و تصمیمی برای توقف مبارزات نگرفته‌ایم. منابع خبری محلی در مناطق مرزی در اربیل در خصوص حجم تردد نیروهای این گروهک‌ها گفتند: هیچ تغییری در تردد نیروها وجود ندارد و کماکان عناصر این گروهک‌ها در تردد بین اقلیم کردستان عراق و جمهوری اسلامی ایران هستند.

شبکه خبری کردستان24 به تازگی به نقل از دو گروهک تروریستی حزب دموکرات کردستان ایران به رهبری مصطفی هجری و حزب دموکرات کردستان به رهبری خالد عزیزی اعلام کرد: این گروهک‌ها تصمیم به عقب‌نشینی از کردستان ایران و توقف مبارزات مسلحانه علیه جمهوری اسلامی ایران را گرفته‌اند.

منبع:ایرنا
انتهای متن/

شنبه, 02 بهمن 1395 ساعت 14:13

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید