گزارشی از رابطین نفاق
رمزگشایی از شیوه هدایت عوامل داخلی منافقین

منافقین که مدعی قدرت و حضور در جبهه های ضد ایرانی را دارند تنها به یک سوال پاسخ بدهند که چرا مسعود رجوی در یک سری پیام های صوتی برای نیروهای نگون بختش خلاصه می شود و چرا حتی جرئت حضور در بین نیروهایش را ندارد.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، از جمله اقدامات گروهک تروریستی منافقین که پس از رفتن در فاز سیاسی نمایی هیچ گاه رنگ تعطیلی به خودش نگرفت،جاسوسی در فضای‌هایی همچون تخلیه تلفنی،شبکه های اجتماعی و ارتباطگیری با افراد غافل و سو استفاده از ایشان بوده است.

در این راستا اگرچه عده ای به بهانه دریافت ماهیانه مبلغی بعنوان دستمزد حاضر بودند بصورت مشخص با سازمان همکاری کنند اما در عین حال مواردی هم بوده اند که پس از سالها ارتباط با این گروهک تروریستی، متوجه شده اند که چگونه فریب خورده و دستاویز اهداف واهی منافقین شده اند.

حال آنچه مهم به نظر می رسد نحوه ارتباط و موضوعاتی است که منافقین در سیر جذب و هدایت افراد به کار برده تا بتوانند در زمان مقتضی بهره مد نظرشان را از ببرند.

برخی از آخرین مولفه هایی که منافقین همواره به آنها تکیه می کنند و در سیر محتوایی شان بر روی آن مانور می دهند به شرح زیر است:

 

منافقین سعی دارند چهره خودشان را از فضای نظامی،جاسوسی و اقدامات سخت تطهیر کنند

عناصر نفاق به خوبی می دانند که دستشان به خون بیش از ۱۷ هزار شهید ترور و در عین حال به خون شهدایی که به واسطه جاسوسی های ایشان در جنگ تحمیلی از بین رفتند،آلوده است اما عدم توان و دسترسی کنون ایشان به داخل مرزهای ایران منجر شده است در حالت استیصال و ضعف چنین ادعای خوش آب و رنگی را مطرح کنند.

با این حال خوی خشونت و وحشی گری ساختاری در آنها بعضا موجب شده است تا حذف های فیزیکی درون سازمانی حتی در ماه های قبل آن هم در اردوگاه لیبرتی و کمپ ایشان در کشور آلبانی بروز داشته باشد.

 

منافقین مدعی هستند که اقدام مسلحانه ایشان در ایران به دلیل نبود آزادی های عمومی در دوره ابتدایی انقلاب بوده است

این در حالی است که اسناد فراوانی وجود دارد که مدیران نفاق از ابتدای پیروزی انقلاب با هدایت سرویس های جاسوسی ای همچون سازمان سیا ،ضمن جمع آوری گسترده سلاح در محل هایی همچون دانشگاه،بدنبال مقابله و مبارزه با حرکت مردمی انقلاب بودند.

از طرفی در همان دوران،درون هر محفلی از ضد انقلاب که انگیزه براندازی انقلاب را داشت،حضور سازمان حس می شد،که البته به مدد الهی توطئه های آنها خنثی شد.

سازمان اگر مدعی است که مبارزه آنها در ایران برای نبود آزادی بوده است،چگونه می تواند مزدوری برای صدام و کشتار مردم بیگناه عراق در انتفاضه شعبانیه را توجیه کند.(البته فرزندان انتفاضه هر از گاهی انتقام اجدادشان را با حمله به کمپ های سازمان گرفته اند و در آینده نیز خواهند گرفت)

 

رابطین منافقین سعی دارند گفتمان التقاطی خودشان را نسبت به گفتمان انقلاب اسلامی قالب و سازمان را نماینده همه حرکت های انقلابی پیش از انقلاب اسلامی قلمداد کنند

این در حالی است که یکی از نقاط گرایش نفاق به ترورهای کور و اقدامات مسلحانه ضعف گسترده ایدئولوژیک بود .

در عین حال تبدیل شدن سازمان به یک فرقه مسلح خطرناک که در تفکرات مسعود رجوی خلاصه می شود و تنها در یک برهه نزدیک به ۵۰۰ تن از اعضای خودش را از ترس خروج از سازمان به مدت چند ماه شکنجه می کند، چه محملی از گزاره های اندیشه ای و گفتمانی می تواند داشته باشد.

 

تمرکز سازمان به توجیه اقدامات تروریستی

منافقین حضورشان در عراق و مزدوری رسمی برای صدام را تلاش برای پایان دادن به جنگ می خوانند!

شاید این مسئله یکی از دروغ های بزرگ تاریخی منافقین به حساب بیاید، چرا که آنها به خوبی می دانستند که تضمین حضورشان در عراق و دریافت مایانه ۱۰ میلیون بشکه نفت از صدام،در تداوم جنگ با ایران گره خورده است،بزگترین گواه این مسئله می تواند اقدام به انجام عملیات مرصاد چند روز بعد از پذیرش قطعنامه پایان جنگ توسط ایران باشد.

یکی از افسران بلند پایه استخبارات عراق در خاطراتش عنوان می کند که در دیدار رجوی با صدام برای انجام عملیات مرصاد،بعد از پذیرش قطعنامه، رجوی صدام را برای سودای سرنگونی انقلاب پس از ۸ سال جنگ تحمیلی یک بار دیگر جری کرد و باعث شد صدام با تمام قوا با منافقین وارد میدان شود.

 

منافقین در همه جبهه ها به غیر از جبهه نظامی علیه ایران می جنگند؟

نکته جالب توجه درجهت توجیه شیوه مقابله نفاق با نظام ، ابراز صریح جاسوسی توسط ایشان است.

منافقین برای افرادی که به دنبال فریب آنها هستند بگویند که اطلاعاتی را که از طریق جاسوسی به دست می آورند، در اختیار چه گروه هایی قرار می دهند.

منافقین بگویند در ازای جاسوسی برای داعش در عراق و همکاری با این گروهک تروریستی در اروپا چه مبالغی را دریافت کرده اند.

معنی ساده اینکه سازمان در همه جبهه های علیه ایران مبارزه می کند این است که تفاوتی میان ترور نیروهای انقلابی و جاسوسی برای یک مزدور وجود ندارد و هرجایی که امکان حیات و عیاشی برای رهبران سازمان را فراهم می کند،حضور خواهند داشت.

منافقین که مدعی قدرت و حضور در جبهه های ضد ایرانی را دارند تنها به یک سوال پاسخ بدهند که چرا مسعود رجوی در یک سری پیام های صوتی برای نیروهای نگون بختش خلاصه می شود و چرا حتی جرئت حضور در بین نیروهایش را ندارد.

از طرفی منافقین هرگاه توانستند یک تجمع حداکثر ۱۰ نفری را در داخل ایران ترتیب دهند،امیدوار می شوند که آنها به اندازه انگشتان یک دست طرفدار دارند.
انتهای متن/

یکشنبه, 01 آذر 1394 ساعت 10:18

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید