گزارش یو اس ای تودی
مشخصات محل اختفاء رجوی به نقل از خبرنگار آمریکایی

خانه رجوی یک درب آهنی به ضخامت 8 اینچ (20 سانتی متر) و یک نرده آهنی به ارتفاع 12 پا دارد و دستگاههای فلزیاب برای کشف اسلحه و گارد های مسلح ایران و فرانسوی از آن حفاظت می کنند .

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان ،بازخوانی اسناد تاریخی در سالهای که پیش روی داریم می تواند اقدام جالبی در مواجه با تحریف ساختاری تاریخ ایران، که توسط شبکه های ماهواره ای و گروه های معارض بصورت جدی پیگیری می شود،باشد.

نشریه رویدادها و تحلیل که از ماه های آغازین انقلاب اسلامی تواست برخی فعالان و روزنامه نگاران عرصه رسانه ای آن ایام بصورت مستمر منتشر می گردید،از جمله اسنادی تاریخی است که علاوه بر اینکه تاکنون هیچ یک از نهادها و رسانه های داخلی اقدامی در جهت انتشار محتوای آن نکرده اند،مطالب ناب و تحلیل های دقیقی از روزهای سخت انقلاب در مواجهه با گروهک ها و جریان های سیاسی دارد.

متن ذیل به بخشی از تحلیل نشریه رویدادها و تحلیل در خصوص مصاحبه رجوی با یکی از نشریات آمریکایی است.

رجوی اخیراً مصاحبه ای با روزنامه آمریکائی یو اس ، ای ، تودی داشته است که نشریه ضد انقلابی ایران تایمز در شماره 730 خود قسمتهایی از آن را ذکر کرده است. در اینجا به نقل از نشریه مزبور نکاتی از این مصاحبه را می آوریم :

ابتداء خبرنگار به تشریح موقعیت محل سکونت رجوی پرداخته و می نویسد:  خانه رجوی یک درب آهنی به ضخامت 8 اینچ (20 سانتی متر) و یک نرده آهنی به ارتفاع 12 پا دارد و دستگاههای فلزیاب برای کشف اسلحه و گارد های مسلح ایران و فرانسوی از آن حفاظت می کنند .

رجوی در پاسخ به سؤال خبرنگار که نظر وی را در مورد آینده ایران سئوال می کند چنین اظهار می دارد :

من معتقد هستم که 18 ماه آینده ایام قطعی خواهد بود. من گمان نمی کنم که جمهوری اسلامی بیشتر از یک سال یا دو سال دیگر بر سر قدرت باقی بماند .

خبرنگار به او یادآوری می کند که شما قبلاً هم مشابه همین پیش بینی ها را کرده بودید که رجوی در جواب می گوید :  پیش بینی کردن کار آسانی نیست .

رجوی در مصاحبه با خبرنگار آمریکائی فرصت را مناسب دیده و به منظور رد اتهام ضد اسرائیلی و ضد غربی بودن سازمان اظهار می دارد:  این ادعا بر اساس محتویات افترا آمیز یک جزوه 17 ضفحه ای تهیه شده و به وسیله رئیس پلیس مخفی مخوف شاه عنوان شده است .
انتهای متن/

سه شنبه, 10 شهریور 1394 ساعت 15:07

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید