کشف شبکه مرتبط با گروهک تروریستی منافقین

لیدرهای "شبکه جوانان محلات" مرتبط با گروهک تروریستی منافقین در بابلسر توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) دستگیر شدند

به گزارش دیده بان، «مصطفی بازوند»، فرمانده سپاه بابلسر روز گذشته در جمع خبرنگاران از کشف شبکه مرتبط با گروهک تروریستی منافقین در بابلسر خبر داد و اظهار کرد: با تلاش‌های پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سپاه بابلسر، یک شبکه با عنوان "جوانان محلات بابلسر" با هدف فریب و جذب جوانان و نوجوانان مرتبط با گروهک منافقین در بابلسر کشف و متلاشی شد.

وی با بیان سه خبر در حوزه امنیتی و فساد اقتصادی، خاطرنشان کرد: خبر اول که بسیار مهم است اینکه به لطف الهی بعد از تلاش‌های پاسداران گمنام، یک شبکه وابسته به گروهک نفاق تحت عنوان جوانان محلات بابلسر در تور اطلاعاتی سپاه بابلسر قرار گرفتند و عواملشان دستگیر شدند.

بازوند افزود: این شبکه مرتبط با گروهک نفاق به دنبال فریب جوانان و نوجوانان با وعده‌های واهی پناهندگی در خارج از کشور بود که عواملش با عنوان شهروند خبرنگار برای رسانه‌های معاند تولید محتوا داشتند.

فرمانده سپاه بابلسر ادامه داد: دستگیری عوامل این گروهک تروریستی با تلاش شبانه‌روزی سپاه در طول ۶ ماه گذشته انجام شد که در طی آن با حکم مقام قضایی دو نفر از لیدرهای اصلی دستگیر شدند، قطعا به دنبال شناسایی شبکه ارتباطی آنها هستیم.

وی یادآور شد: توصیه من به همه خانواده ها و شهروندان این است که مراقب باشند با توصیه‌های واهی از جانب گروهک‌های منافق و شبکه‌های معاند همکاری نکنند، چرا که همه اقدامات اینها ضدامنیتی است و لیدرهای دستگیر شده طعمه گروهک ضدانقلاب بودند.

بازوند تاکید کرد: به زودی در مقیاس استانی اتفاقات خوبی در راه است با تعقیب و مراقبت فراوان و استفاده از پهبادهای فنی چهره زن بدون اینکه کسی متوجه شود، برای سایر شبکه‌ها اقداماتی انجام شد که به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:فارس 
انتهای متن/

سه شنبه, 12 ارديبهشت 1402 ساعت 15:24

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید