همنوایی سناتور آمریکایی با تروریست های آلبانی نشین

باب منندز رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا که از مخالفان بازگشت دولت بایدن به برجام است، در گردهمایی گروهک تروریستی منافقین علیه ایران رجزخوانی و با این دشمنان منفور ملت ایران همنوایی کرد

به گزارش دیده بان، «باب منندز»، سناتور دموکرات آمریکایی در پیامی ویدئویی برای گردهمایی گروهک تروریستی منافقین، با تکرار ادعاهای بی پایه و اساس، ایران را متهم به حمایت از تروریسم و عدم رعایت حقوق بشر کرده و در هراس از نفوذ منطقه ای و قدرت دفاع بازدارندگی ایران، این اتهامات نخ نما را تکرار کرد.

این سناتور آمریکایی همچنین در هراس از پیشرفت های برنامه هسته ای ایران مدعی نگرانی از پیشبرد قابلیت های هسته ای ایران شد و ادعا کرد تهران به پیشبرد برنامه هسته ای خود با وجود سرزنش جامعه بین المللی ادامه می‌دهد.

منندز در حالیکه مذاکرات وین در انتظار تصمیم سیاسی واشنگتن است، بدون اشاره به زیاده خواهی های کشورش در مذاکرات مدعی شد: متاسفانه به رغم تلاش‌های گسترده این دولت (دولت بایدن) برای شرکت در گفت‌وگوی سازنده درباره برنامه هسته‌ای ایران، بازگشت به توافق سال ۲۰۱۵ نه تنها غیر واقعی و غیرسازنده است، بلکه یک خیال است.

این سناتور آمریکایی بدون اشاره به نقض برجام از سوی دولت دونالد ترامپ و عدم جبران خسارات ناشی از این بدعهدی نسبت به ملت ایران، مدعی شد تهران مذاکرات را با تاکتیک‌های تاخیری و تظاهر برای کسب بیشترین امتیاز پیش می‌برد.

وی در هراس از همکاری های ایران با روسیه در این باره نیز مدعی شد ایران با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه برای ارائه فناوری پهپاد جهت استفاده در جنگ اوکراین شریک است.

حمایت این سناتور آمریکایی از گروهک تروریستی منافقین که در زمره منفورترین دشمنان ملت بزرگ ایران هستند، در حالی است که سوابق تروریستی و ضدانسانی این فرقه حتی در رسانه‌های آمریکایی مستند شده است.

پیش از این، شبکه خبری فاکس نیوز آمریکا سوم تیرماه اعلام کرد، «مایک پنس» معاون سابق دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا نیز با اعضای گروهک تروریستی منافقین در کشور آلبانی دیدار کرده بود.

دیدار معاون دولت تندروی دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا که دست آنها به خون شهید سردار قاسم سلیمانی آلوده است، با تروریست های منافقین دور از انتظار نیست؛ چرا که این گروهک تروریستی هر ساله سیاستمداران تندروی آمریکایی و حامیان اجاره‌ای خود را با وعده های دروغین و بعضا پول پاشی دور هم جمع می‌کند و بقای خود را در لابی گری می جوید.

منافقین قبلاً در فهرست سازمان‌های تروریستی وزارت خارجه آمریکا قرار داشت اما دولت این کشور این گروهک تروریستی را از فهرست یاد شده در حالی خارج کرد که مجموعه‌ای از مستندات دانشگاهی و گزارش های سازمان های جهانی حاکی از تغییر نکردن مرام و عملکرد این فرقه تروریستی داشته است.

با نگاهی به آمار وقایع تروریستی و شهدایی که در سال ۱۳۶۰ مورد جنایت قرار گرفتند می‌توان دریافت که گروهک تروریستی منافقین بیشترین نقش را در این خونریزی‌ها بر عهده داشته است. سال ۱۳۶۰ کشور ایران تعداد ۱۹۶۹ شهروند را در اقدامات تروریستی از دست داده است که گروهک منافقین با اقدام به ترور ۸۴۱ تن رتبه نخست را در خیانت به مردم و کشورش در این آمار کسب کرده است.

ترورهای هدفمند و برنامه‌ریزی شده، اقدامات تروریستی مسلحانه کور، بمب‌گذاری‌ها، ربایش و شکنجه، مین‌گذاری و تله‌گذاری، تظاهرات مسلحانه و از این دست اقدامات خائنانه تنها بخشی از وقایعی است که به‌دست گروهک‌های متعدد تروریستی علیه مردم ایران در سنین و جنسیت‌های مختلف و از اقشار و صنوف متفاوت و متکثر انجام شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:تسنیم
انتهای متن/

چهارشنبه, 19 مرداد 1401 ساعت 12:02

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید