هلاکت شکنجه گر فرتوت فرقه رجوی

مرگ های کرونایی به راس فرماندهی منافقین رسید

 به گزارش خبرگزاری گزتا ایمپکت اعضای فرقه رجوی سال 2021 میلادی را با آغاز شیوع گسترده ویروس کرونای جهش یافته (کرونای انگلیسی) آغاز کرده اند و در روزهای گذشته یکی از اعضای این فرقه تروریستی به نام «سعیده شاهرخی» که ازسرکردگان رده بالای گروهک منافقین در بخش سیاسی بود بر اثر ابتلای به کرونای جهش یافته به هلاکت رسیده است.

به گزارش منابع معتبر، پس از شیوع گونه جدیدی از ویروس جهش یافته کرونا مشهور به کرونای انگلیسی در قاره اروپا، هم اکنون شاهد شیوع این ویروس در تمامی کشورهای اروپایی هستیم که از جمله آنها کشور آلبانی است که میزبان اعضای گروهک تروریستی منافقین است .گروهک منافقین که سال گذشته با شیوع کرونا از چین تلفات سنگینی را متحمل شد و تعدادی از اعضای آن به هلاکت رسیدند هنوز در شوک قرار داشت که با گونه جدیدی از این ویروس کشنده مواجه شده است که به گفته متخصصان نسبت به کرونای چینی قدرت سرایت و کشندگی قوی تری دارد که در این مدت کوتاه پس از انتشار این ویروس اخبار متعددی به صورت قطره چکانی از داخل کمپ اشرف 3 در شهر مانز آلبانی درز کرده است که از ابتلای تعداد کثیری اعضای گروهک منافقین و هلاکت چندین نفر آنها حکایت دارد.

اعضای گروهک بواسطه زندگی فرقه ای، محدودیت ها و نظارت های شدیدی که بر روی آنها وجود دارد حق خروج از محوطه کمپ را ندارند و در نتیجه اعضایی که به بیماری از جمله کرونا مبتلا می شوند حتی برای پیگیری روند درمان خود اجازه خروج به آنها داده نمی شود .

هم چنین فرقه تروریستی رجوی که میانگین سنی اعضای آن بالای 50 سال است در مواجهه با این ویروس مقاومت کمتری دارند و به همین دلیل احتمال مرگ آنان برا ثر ابتلا بیشتر است.

سعیده شاهرخی، جدیدترین تلفات منافقین، از اعضای قدیمی فرقه بوده است. شاهرخی هفته پیش بر اثر ابتلا به کرونا کشته شد و منافقین که در ابتدا تلاش داشتند با مخفی کاری مرگ این عضو قدیمی و رده بالا خود را بپوشانند پس از درز اخبار به بیرون از کمپ و پرداختن رسانه های آلبانیایی به این موضوع نهایتا پس از سه روز ناچار به اعلام رسمی آن شدند.

سعیده شاهرخی در سال 1358 به منافقین پیوست و از مسئولین رده بالای آنها در ستاد اطلاعاتی و سیاسی قلمداد می شد که مسئول شکنجه گری و آزار روحی و روانی اعضایی که قصد جدایی از فرقه را داشتند بوده است. وی در سال 70 از عناصر عربده کش در نشست های انقلاب ایدئولوژیکی مریم بود که با آزار روحی و روانی اعضاء می خواست حق مسعود را از گلوی آنها بیرون بکشد و در یک مقطع هم در قرارگاه اشرف از مسئولین ستاد اطلاعات بود.

وی که دارای بیماری های زمینه ای بود در کمپ ترانزیت لیبرتی به بیماری سخت پارکینسون مبتلا شد و به مرور قدرت و تحرکش را از دست داد بطوری که در آلبانی ویلچرنشین شد و هفته گذشته در کمپ اشرف 3 به هلاکت رسیده و جسد او در قسمتی از کمپ که به دفن اعضاء اختصاص دارد خاک شده است .

اخبار هلاکت اعضای رده بالای گروهک منافقین بر اثر کرونا حاکی از آن است که عناصر پیر و فرتوت شده فرقه تروریستی رجوی شدیدا درگیر با ویروس مرگبار کرونا بوده و هم اکنون بدلیل زندگی فرقه ای و محیط محصور شده درکمپ از برقراری ارتباط آنان با دنیای بیرون نیز ممانعت بعمل آمده است . همچنین با جولان روبه افزون ویروس کرونا و مرگ تعدادی از کادرهای منافقین ، این گروهک تلاش می کند تا از انتشار ودرز هرگونه اخبار بیشتری از میزان مرگ و میرهای بوقوع پیوسته و همه گیر شدن ویرس درکمپ اشرف 3 شدیدآ جلوگیری نماید .

 

 

 

 

 

 
انتهای متن/

یکشنبه, 28 دی 1399 ساعت 17:03

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید