هشدار معاون عملیات کل سپاه به غربی ها

معاون عملیات کل سپاه پاسداران: به غربی‌ها هشدار می‌دهیم تجربه‌های گذشته را تکرار نکنند و با مهره سوخته منافقین مجدداً بازی نکنند

به گزارش دیده بان، سردار «عباس نیلفروشان»، معاون عملیات کل سپاه در صبحگاه مشترک سپاه محمد رسول‌الله (ص) که به مناسبت هفته مقاومت در لشکر 27 محمد رسول‌الله (ص) برگزار شد، در سخنانی، گفت: به غربی‌ها هشدار می‌دهیم تجربه‌های گذشته را تکرار نکنید و با مهره سوخته منافقین مجدداً بازی نکنید؛ کاری نکنید که چکمه‌های دهه شصتمان را دوباره به پاهای‌مان کنیم وگرنه دوباره مجبور به التماس می‌شوید. ما اهل حساب و کتاب با دشمنان هستیم و طلبکار کسی نمی‌مانیم و طلب‌مان را وصول می‌کنیم؛ می‌توانید از رژیم صهیونیستی بپرسید که پاسخ شرارت‌های سال گذشته‌اش را چگونه دریافت کرده و نیز به شکل روزانه دریافت می‌کند.

وی تصریح کرد: این مدعیان حقوق بشر که امروز دست‌شان به خون جوانان آلوده است برای اعدام چند نفر که جوانان این ملت را به خاک و خون کشیدند و به حکم عقل شرع و قانون قصاص شده‌اند، اشک تمساح می‌ریزند و ابراز نگرانی می‌کنند، در روزهای سخت جنگ و جهاد با ارسال سلاح‌های شیمیایی جان هزار نفر از فرزندان این آب و خاک را گرفتند و منافقین کور دل را در دل خود جای دادند و این روند هنوز هم ادامه دارد.

سردار نیلفروشان گفت: کسانی که شعار حمایت از زنان می‌دهند در کشور خود با وضعیت اسفباری در این حوزه روبه‌رو هستند و تا جایی نگاه به زنان را تنزل داده‌اند که حتی رئیس‌جمهور آمریکا که نمود قدرت این کشور است خودش به آزار و اتهام جنسی زنان متهم شده محاکمه و محکوم می‌شود. این است ارزش زن در فرهنگ لیبرال دموکراسی غربی.

وی ادامه داد: امروز بدهکارترین کشور دنیا آمریکا است؛ اکثر زیرساخت‌های موجود در آمریکا فرسوده شده‌اند. در حوزه نظامی هم آمریکا دیگر توانایی گسترش عمده قوای خود را در هیچ جای دنیا ندارد. هرچند با اجرای عملیات‌های کوتاه و مقطعی سعی در حفظ وضع موجود خود دارد. آمریکا روزهای آخر هژمونی قدرت را سپری می‌کند و چنگ زدن به این ریسمان پوسیده عاقبتی جز نابودی ندارد.

معاون عملیات سپاه در پایان افزود: ما پاسداران انقلاب اسلامی با خون شهیدان‌مان پیمان بسته‌ایم تا آخرین نفس وقطره خون‌مان به مبارزه با استکبار و رژیم صهیونیستی ادامه داده و برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامیمان جهاد کنیم؛ یا همه شهید می‌شویم یا پرچم فتح و ظفر را بر بلند ترین قلل جهان به اهتزاز در می‌آوریم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:فارس 
انتهای متن/

یکشنبه, 07 خرداد 1402 ساعت 16:05

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید