مجاهدین عراقی دست به کار می شوند?
اتمام حجت با منافقین در عراق

در صورت عدم پیگیری جدی دولتمردان عراقی برای تعیین و تکلیف خروج عناصر تروریست منافقین ، این احتمال می رود که مجاهدین عراقی دست به اقدام بزنند که جالب توجه است.

به گزارش دیده بان، گروهک تروریستی منافقین روند خروج عناصر خود از عراق را شدت بخشیده است و در ماه های اخیر بصورت هفتگی 100 تن را به آلبانی فرستاده است.

این در حالی است که خانواده اعضای فریب خورده سازمان برای نجات فرزندانشان بصورت مستمر به عراق و مقابل مقر لیبرتی منافقین سفر می کنند تا ضمن دیدار با ایشان زمینه جداشدن آنها و بازگشت به زندگی عادی را فراهم کنند اما این گروهک تروریستی منافقین است که ضمن ممانعت از دیدار اعضای با خانواده هایشان، در موارد مکرر آنها را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

آخرین تصاویر از حضور خانواده های اعضای فریب خورده منافقین برای ملاقات با فرزندانشان بدین شرح است:

 

 

این گروه از خانواده های حاضر در مقابل کمپ لیبرتی حدود 200 نفر را تشکیل می دهد که اتمام حجتی برای منافقین پس از حوادث ماه اخیر به شمار می رود.

آنچه مشخص به نظر می رسد این است که منافقین در بین گروه هایی از نفرات که به خارج عراق ارسال می کنند، عناصر تروریستی که دستشان به خون مردم ایران و شیعیان و کردهای عراقی در انتفاضه شعبانیه آلوده است  و البته در لیست پلیس بین الملل نیز برای دستگیری قرار دارند، با پاسپورت های جعلی خارج می کنند که اطلاع گروه های مبارز و غیور عراقی از این مسئله منجر به انزجار شدید ایشان شده است.

در صورت عدم پیگیری جدی دولتمردان عراقی برای تعیین و تکلیف خروج عناصر تروریست منافقین ، این احتمال می رود که مجاهدین عراقی دست به اقدامات بزنند که جالب توجه است.
انتهای متن/

سه شنبه, 12 مرداد 1395 ساعت 09:49

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید