ماهیت دیکتاتوری فرقه رجوی+فیلم

دو خبرنگار آلبانیایی پس از تهیه گزارش درباره گروهک تروریستی منافقین بازداشت شدند

به گزارش دیده بان، «اولسی یازچی» و «جورج تاناسی» دو روزنامه نگار و محقق آلبانیایی به علت افشای حقایق و بیان مشکلاتی که حضور گروهک منافقین در آلبانی به وجود آورده است مدتی پیش توسط پلیس آلبانی بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفتند.

این دو ژورنالیست پس از آزادی با انتشار ویدئوی مشترکی به افشاگری در رابطه با فرقه رجوی پرداختند و اینکه چگونه گروهک منافقین روزنامه نگاران را در آلبانی تهدید می کندکه خلاصه آن به شرح زیر است:

«گروهک تروریستی مجاهدین خلق» (منافقین) همانند سایر گروهک های تروریستی از جمله داعش، القاعده، جبهة النصره، پ.ک.ک و پژاک یک سازمان تروریستی خشن است که در حال حاضر در کشور آلبانی مستقر است و از اینجا یک جنگ رسانه ای گسترده را بر ضد ایران ، عراق و سایر کشورها آغاز کرده است. مجاهدین خلق مشکلات متعددی در درون خود دارد. از جمله تعداد زیادی از اعضای خود را بر خلاف میلشان در سازمان نگه می دارد و اجازه خروج از تشکیلات را به آنها نمی دهد. این گروهک مخالفان خود را در آلبانی تحت این عنوان که ماموران مخفی رژیم ایران هستند مورد حمله قرار می دهد. این گروهک با کمک سرویس اطلاعاتی و امنیتی آلبانی اعضای خود را که قصد فرار از کمپ را دارند مورد تهدید قرار می دهد و توسط دستگاه های امنیتی آلبانی زندانی می کند.

گروهک مجاهدین خلق با راه‌اندازی تعداد زیادی وب‌سایت‌های خبری فیک (دروغین) و هزاران اکانت توییتری فیک با تولید خبرهای دروغ به دولت ایران و حتی روزنامه نگاران و رسانه‌های بین المللی که اقدامات و سوابق آنها را گزارش می دهند نیز حمله می کنند. من و همکار عزیزم آقای جورج تاناسی اخبار مربوط به شیوع ویروس کووید 19 را از درون کمپ نظامی مجاهدین مخابره کردیم؛ اینکه مجاهدین خلق متحمل تلفات بسیاری شده‌اند و شیوع این ویروس در حال ریشه کن کردن اعضای این سازمان است.»

در قسمتی از این ویدئو جورج تاناسی به توضیح خبر فرار موفقیت‌آمیز یکی از اعضای منافقین به نام «غلام علی میرزایی» که از زندانیان جنگ هشت ساله ایران و عراق بوده است و به مدت چهارسال از سال 2016 تاکنون در کمپ تیرانا زندانی و تحت فشار و تهدید پلیس آلبانی قرار داشته است می پردازد.

در بخشی از این ویدئو این دو خبرنگار در پاسخ به ادعای مریم رجوی سرکرده گروهک منافقین که آنها را مامورین نفوذی دولت ایران می داند که از رژیم ایران دستمزد دریافت می کنند در سخنانی کنایه آمیز گفتند: «ما از ایران می‌خواهیم که حقوق ما را افزایش دهد ، ما بابت هر مقاله و گزارش ماهانه 1000 یورو از دولت ایران پول می گیریم.»

جورج تاناسی در ادامه با لحنی طعنه آمیز با تمسخر منافقین گفت: «در صورتی که دولت ایران ماهانه 10000 یورو دستمزد بدهد حاضریم مالیات آن را به دولت آلبانی پرداخت وحتی قسمتی از آن را به خود مجاهدین بدهیم.(خنده دونفر)»

پس از تمسخر ادعاهای منافقین، اولسی و جورج خطاب به مریم رجوی و فرقه تبهکارش گفتند: «تو و نوچه‌هایت نمی‌توانید ما را از انجام رسالت کاری‌مان بازدارید و ما باجدیت بیشتر بر روی فعالیت‌های غیرقانونی تو و فرقه‌ات و جنگ کثیفی که بر علیه اعضای نجات یافته از سازمانت آغاز کرده ای کار می‌کنیم.»

آنها افزودند: «گروهک مجاهدین خلق در حال سیاه‌نمایی بر ضد رسانه‌ها و روزنامه نگاران در آلبانی است؛ اما با این حال ما روزنامه‌نگاران وجامعه رسانه‌ای آلبانی به افشای فعالیت های غیرقانونی این گروهک ادامه می‌دهیم و از سیاه‌نمایی آنها بر علیه خودمان (اولسی و جورج) ترسی نداریم و حقایق این گروهک را در رسانه‌ها برای همه مردم دنیا اعلام می‌کنیم.»

در ادامه جورج تاناسی با هشدار به مریم رجوی گفت: «فرقه رجوی بیشتر ازاینکه از حکومت ایران ترس داشته باشد از آزادی و دموکراسی هراس دارد و در حال حاضر اصلی ترین ترس فرقه رجوی از آزادی و فرار اعضایی است که مانند یک برده و به اجبار و به هر قیمتی درون پادگان نظامی آنان حبس شده اند و به خوبی می‌دانند که فرار اعضا نابودی حتمی‌شان را رقم خواهد زد.»

آنها در انتها با توصیه به روزنامه نگاران، ماموران امنیتی و محققان مسائل فرقه ای گفتند که همیشه باید مراقب این فرقه تروریستی باشند و حضور این گروهک در خاک آلبانی مانع بزرگی بر سر راه استیفای ارزش‌های حقوق بشری و آزادی های رسانه ای و برقراری دموکراسی در آلبانی می باشد.

ماهیت دیکتاتوری و انجماد فکری گروهک منافقین از جمله بارزترین شاخصه های این فرقه تروریستی است که در طول 5 دهه گذشته جزو حیاتی‌ترین اصول این گروهک بوده که به طور قطع سخنان و اعترافات اعضای نجات یافته از این فرقه بهترین مدعا بر این سخن است. آنها که خود با تمام وجود ماهیت زندگی فرقه ای را تجربه کرده اند و به باطن سیاه آن کاملا واقف‌اند ، به یقین مهم ترین خط قرمز در گروهک های فرقه‌ای «آگاهی» است، سران یک فرقه از هیچ چیز بیش از آگاهی اعضای خود ترس ندارند و حفظ عدم آگاهی و جهالت اعضاء بر رخدادهای پیرامونشان بسیار برای سرکردگان مهم است. گروهک منافقین نیز قطعا از این قاعده مستثنی نیست. سران این گروهک همواره سعی کرده اند با ایجاد یک فضای محصور در ابعاد مختلف جغرافیایی، سبک زندگی و حتی گستره فکری برای اعضای خود آنها را از همه رویدادها ناآگاه نگاه دارند و زندگی اعضایشان را به نحوی تنظیم می‌کنند که کوچکترین و خصوصی ترین مسائل آنان مخفی نباشد، از نحوه و ساعت خوابیدن و بیدار شدن گرفته تا غذا خوردن، مسائل جنسی و حتی بازه فکری و اندیشیدن اعضایشان.

صحبت های دو خبرنگار آلبانیایی که کوچکترین ارتباطی با این گروهک ندارند نیز تماما موید و موکد ماهیت فرقه ای منافقین است. این دونفر که برحسب رسالت کاری خود که نشر اخبار و آگاه سازی مردم است به موضوع حضور و فعالیت های فرقه رجوی در کشورشان پرداخته اند و تنها گوشه ای از واقعیت خطرناک این گروه را مشخص کرده اند و اکنون با سیاه نمایی و دشمن انگاری آنان مواجه شده اند و با فشارسیاسی منافقین مدت کوتاهی بازداشت شدند؛ اما صحبت های آن دو در ویدئوی منتشرشده کاملا ماهیت خطرناک و فرقه ای منافقین را برملا ساخت.

بنابراین منافقین و به خصوص مریم رجوی به خوبی می دانند که آلبانی همانند عراق نیست و فضای رسانه ای و سیاسی آن تفاوت های بسیاری دارد. آنها در عراق به واسطه حمایت های همه جانبه صدام و فضای سرکوب شده رسانه ای در عراق می توانستند هر جنایتی را بدون اینکه ذره‌بین رسانه ها روی آنها باشد، انجام دهند. مانند مشارکت و همکاری وسیع منافقین با رژیم صدام در کشتار کردهای عراق و بسیاری اقدامات دیگر؛ اما در کشور آلبانی اوضاع کمی متفاوت است و رسانه ها و مطبوعات از آزادی‌های بیشتری برخوردار می باشند و می بینیم که پس از تحمیل این گروهک به کشور آلبانی در سال 2016 تاکنون تمامی اقدامات و فعالیت های آنها تحت رصد مطبوعات آلبانیایی قرار دارد از برنامه ریزی برای ایجاد ناامنی در کشورگرفته تا جلسات ، پیگیری و بررسی افراد جداشده از گروهک و همین اواخر که ویروس کرونا به جان اعضای پیر و فرتوت نفاق افتاده است.

ویدئوی کامل صحبت های دو خبرنگار (اولسی یازچی و جورج تاناسی) درارتباط با فرقه رجوی ر امی توانید در لینک زیر مشاهده بفرمایید.

 

 

 

 

افشاگری خبرنگاران آلبانیایی درباره فرقه تروریستی رجوی
انتهای متن/

چهارشنبه, 08 بهمن 1399 ساعت 10:50

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید