ماموریت فیصل و بازی سازمان
پشت پرده اقدام سعودی ها در نشست منافقین

واقعیت اینست که مسعود رجوی عملا از صحنه سیاسی ایران حذف شده است و حضوری ندارد و سازمان به شدت نیازمند حضور او حتی به صورت یک اسم می باشد.

به گزارش دیده بان، اظهارات ترکی فیصل در برنامه نمایشی منافقین خبرسازی های زیادی را در خصوص خص مسعود رجوی در پی داشت که قابل تامل است.

در این راستا یکی از اعضای جداشده سازمان منافقین اذعان می کند:ترکی بن فیصل رئیس سابق اطلاعات و امنیت عربستان سعودی در گردهمائی مریم رجوی در بورژه پاریس دو بار در تجلیل از مسعود رجوی عنوان فقید را استفاده کرد و بعد از آن دیگر خبری نبود.

در این باره چند حالت وجود دارد. اول اینکه او اشتباه لفظی کرده باشد. دوم اینکه او به عنوان رئیس دستگاه اطلاعات عربستان از مرگ مسعود رجوی اطلاع داشته و سوتی داده است. سوم اینکه مسعود رجوی مرده است و میخواهند به این طریق شرایط را برای اعلام مرگ او آماده کنند.

چهارم اینکه یک شگرد تبلیغاتی برای مطرح کردم مسعود رجوی باشد که فراموش نشود، چون الان بعد از این قضیه به شدت نام وی در رسانه ها مطرح شده است.

از آنجا که خود سازمان در این خصوص سکوت کرده است حالت چهارم کاملا محتمل است. سازمان همه را در ابهام باقی خواهد گذاشت تا همچنان مسعود رجوی مطرح باشد. واقعیت اینست که مسعود رجوی عملا از صحنه سیاسی ایران حذف شده است و حضوری ندارد و سازمان به شدت نیازمند حضور او حتی به صورت یک اسم می باشد. تا بحال اسم او اینقدر در خبرها نبوده است.

 
انتهای متن/

یکشنبه, 20 تیر 1395 ساعت 14:29

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید