فشار گسترده به منافقین توسط رئیس جمهور دیوانه آمریکا
دست ردّ ترامپ به حامی جمهوری خواه منافقین+تصویر

فرد دیوانه ای مانند دونالد ترامپ که بخش عمده ای از مردم آمریکا نیز او را نپذیرفته اند، به سیاست مداران که توسط یک گروهک تروریستی ساپورت مالی می شده اند اعتماد نمی کند.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، در سه دهه اخیر هیچیک از نهادهای رسمی کشورهای غربی حتی در اوج مخاصمه با جمهوری اسلامی، روابطی رسمی را با گروهک تروریستی منافقین برقرار نساخته اند و تنها ارتباط منافقین با کشورها از کانال سرویس های جاسوسی ایشان برقرار شده است.

از سوی دیگر سیاستمداران بازنشسته کشورهای اروپایی و آمریکا نیز همواره با دریافت رشوه های کلان برای سخنرانی های بسیار کوتاه، حاضر می شدند تا متن های از پیش تعیین شده منافقین را روخوانی کنند.

از سوی دیگر برخی از عناصر سیاسی در اروپا با کمترین ایجاد رابطه با سازمان نفاق، شانس حضور در محمل هایی همچون پارلمان اروپا را به جرم ارتباط با یک گروهک تروریستی از دست داده اند، استرون استیونسون یکی از این افراد است که بهای ارتباطش را با این گروهک تروریستی داد و نتوانست بعد از ارتباط با منافقین وارد پارلمان اروپا شود.

گفتنی است که عمده ترین محمل هایی که گروهک تروریستی منافقین در فضای سیاسی اروپا و آمریکا امکان حضور داشتند، جریان هایی بودند که به رژیم صهیونیستی قرابت داشته و با سفارش موساد امکان ارتباط فراهم می شد.در این راستا احزاب کارگری در اروپا و حزب جمهوری خواه در آمریکا ذیل این قضیه قرار گرفته اند.

آنچه مد نظر است این می باشد که پس از پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا، برخی شخصیت های بازنشته جمهوری خواه که با منافقین نیز ارتباط داشتند و به واسطه رشوه با ایشان همراهی می کردند، در فضای عملیات روانی و بزرگ نمایی برای جریان نفاق، به عنوان کاندیداهای وزارت در کنار ترامپ مطرح می شوند.

این مسئله خطایی است که رسانه های داخلی نیز نباید در دام آن بیافتند و صرفا به بهانه خبرسازی ، تریبونی برای تبلیغ منافقین شوند،چرا که منافقین از درج مطالب علیه خود با رویکردهای صرفا تهاجمی بی محتوا، حتی لذت هم می برند و این را امتیازی برای خود در مواجهه با سرویس های جاسوسی می دانند.

در اخرین مطالب از اخبار مربوط اطرافیان ترامپ، بی بی سی فارسی در اقدامی جالب خبر از کنارگذاشته شدن یکی از سیاستمداران بازنشته جمهوری خواه را به دلیل ابراز مخالفت های افراطی نسبت به ایران را داد که بسیار قابل تامل بود و البته نامی از منافقین نیز از سوی بی بی سی به میان نیامد.

 

111.JPG

در مطلب بی بی سی آمده بود که موضعگیری جولیانی در مورد ایران باعث مخالفت هایی در مورد انتصاب او به وزارت خارجه شده است.

و البته این مواضع جولیانی به واسطه رشوه هایی بود که توسط منافقین دریافت می کرد.

 

 

delegation-America4-500.jpg

جولیانی در کنار سرکرده نفاق

 

این مسئله یک پیام جدی دارد و آن اینکه، فرد دیوانه ای مانند دونالد ترامپ که بخش عمده ای از مردم آمریکا نیز او را نپذیرفته اند، به سیاست مداران که توسط یک گروهک تروریستی ساپورت مالی می شده اند اعتماد نمی کند و این برخلاف خبرسازی هایی است که در روزهای اخیر برای بزرگنمایی منافقین و ارتباط ایشان با جمهوری خواهان صورت گرفته است.

 
انتهای متن/

چهارشنبه, 26 آبان 1395 ساعت 14:25

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید