نمایی از مقابل کمپ لیبرتی نمایی از مقابل کمپ لیبرتی

سلسله اسناد منتشر نشده لیبرتی(1)
عصبانیت ادامه دار منافقین از فعالیت خانواده اعضا در عراق و اروپا

در متن حاضر دست نوشته ای آورده می شود که توسط خانواده اعضا تهیه شده و برای افشای ماهیت منافقین منتشر می گردد.

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان، رویه سازمان منافقین نشان داده است که مدیران این گروهک در سالهای اخیر بیشترین هزینه میدانی شان را برای چند مسئله متمرکز کرده اند که عمده آنها در مهار فعالیت اعضای جداشده و در عین حال فضا سازی برای جلو گیری از فرار نیروها در مواجهه با خانواده هایشان است.

حضور خانواده ها و فعالیت جداشده ها از این حیث توانسته بزرگترین ضربه را به منافقین وارد سازد که آخرین مولفه های فرقه گرایی منافقین و مدل های استفاده شده برای نگه داری اجباری نیروها افشا شده و برگی دیگر از دروغ های منافقین برای کشورهایی که محمل فعالیت ایشان است نمایان می گردد.

از سوی دیگر حضور میدانی خانواده های اعضای منافقین برای جداکردن منتسبینشان در این گروهک تروریستی موجب شده است تا اسناد و گزاره هایی از اوضاع درونی سازمان افشا شده و برای نمایان ساختن ماهیت منافقین افشا گردد.

منافقین خود بهتر می دانند که حتی شقی ترین عضوشان نیز دیگر توان و حوضله حضور در سازمان را نداشته و حتی عناصری که برای هتک حرمت خانواده ها در مقابل مقرهایی چون لیبرتی حاضر می شوند، آرزوی دیدار خانواده هایشان و ارائه مولفه هایی از فرقه گرایی رجوی را به ایشان ارائه دهند.

در متن زیر دست نوشته ای آورده می شود که توسط خانواده اعضا تهیه شده و برای افشای ماهیت منافقین منتشر می گردد.

تامل در این متن که دستنوشته یکی از اعضای سازمان است به خوبی نشان داده شده است چگونه یک عضو در بازی های فرقه ای سازمان له شده و مورد برخورد قرار می گیرد.

 

44 2

 

 

11

 

 

33 2

 

 

 

33 1

44 1

 

 

 

گفتنی است خانواده اعضای دربند منافقین سالها است که تلاش می کنند تا فرزندانشان را از چنین فضایی برهانند اما مقرهای منافقین تبدیل به زندانی بزرگ برای آنها شده است.

اسناد گسترده ای همانند مطلب فوق در دسترس است که در روزهای آتی بصورت سلسله وار منتشر خواهد شد.
انتهای متن/

شنبه, 17 مرداد 1394 ساعت 13:04

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید