سانسور و سیاه نمایی؛شگرد فرقه رجوی+فیلم

روزنامه نگار آلبانیایی: گروهک تروریستی مجاهدین خلق تعداد تلفات کرونایی خود را سانسور می کند

 به گزارش خبرگزاری گزتا ایمپکت، «اولسی یازچی» روزنامه نگار و کارشناس آلبانیایی در جدیدترین گزارش خود درارتباط با گروهک منافقین به مسئله اصلی این روزهای آنها یعنی جدال منافقین با ویروس مرگبار کرونا که به جان اعضای پیر و فرتوت آنها افتاده است می پردازد .

وی با انتشار ویدئویی ضمن تشریح وضعیت بغرنج منافقین در آلبانی، شیوه منافقین در مخفی کاری و سانسور در اعلام میزان تلفات شان را نیز توضیح می دهد. یازچی با اعلام این موضوع که گره کور این روزهای مریم رجوی در گروهک منافقین مسئله قربانیان کرونایی این گروهک هست می گوید:«کمپ مجاهدین خلق غرق در مردگانی است که ویروس کرونا آنها را از پای درآورده است اما مقامات آلبانی اجازه تهیه گزارش از آنها را به ما نمی دهند.»

گروهک منافقین این روزها در حال دفن جان باختگان خود در روستاهای پرت شهر تیرانا و دورس و یا در قسمتی از کمپ اشرف 3 در تیرانا هستند که به گورستان اعضای مرده گروهک تبدیل شده است. هم چنین خبر می رسد منافقین در تدارک ساخت یک گورستان جدید در حومه شهر مانز هستند؛ چرا که گورستان های فعلی ظرفیت لازم برای دفن تعداد رو به فزونی مردگان جدید را ندارد. در هر حال ساخت گورستان جدید در مانز قطعا صدای اعتراض ساکنان آن منطقه را در می آورد و مردم می خواهند که مردگان منافقین در داخل همان کمپ اشرف 3 دفن شوند .

روز 14 ژانویه سال جاری ساکنان منطقه مانز در اعتراض به غصب زمین های شان توسط منافقین دست به تظاهرات زدند. تعدادی از رسانه های آلبانی این اعتراضات را پوشش دادند اما تنها دو روز بعد رسانه‌ها و شبکه‌های تلویزیونی در آلبانی مانند «اورا نیوز»، «دورسی لاجم» و «سیری نیوز» مجبور به حذف اخبار و تصاویر این اعتراضات از روی خروجی خبرگزاری هایشان شدند.

گروهک منافقین که ادعا می کند می خواهد دموکراسی و آزادی بیان را در ایران برپا کندبه واسطه حمایت های پدرخوانده تروریست ها که همان دولت آمریکاست در حال حاضر با اعمال نفوذ و بهره گیری از خوی استبدادی خود مشغول فشار بر رسانه ها جهت سانسور اخباردر آلبانی است و دولت وام دار آلبانی نیز در حمایت از آنان و به دستور آمریکایی ها خدمات ویژه ای را برای آنها انجام می دهد: از جمله این خدمات ویژه عبارتند از:

1-هیچ کدام از کشته شدگان گروهک را مورد بررسی قرار نمی دهند و روند معمول پزشکی قانونی آلبانی در خصوص آنها انجام نمی شود.

2-تعداد تلفات آنها را مخفی و سانسور می کنند.

3- اجازه دفن غیرقانونی را به آنها می دهند.

4- اقدام به سیاه نمایی و تخریب روزنامه نگاران و رسانه هایی می کنند که نسبت به تهیه گزارش از فعالیت های غیرقانونی منافقین در آلبانی اهتمام ورزند.

5- جالب تر از همه اینکه رسانه ها و خبرنگارانی را که اقدام به تهیه گزارش از فعالیت هایی غیرقانونی منافقین در آلبانی از قبیل غصب زمین می کنند را خائن و وطن فروش می نامند.

اولسی یازچی ذات سرکوبگرایانه و حملات منافقین به دموکراسی و آزادی بیان در آلبانی را با اقدامات فریبکارانه و سانسور حقایق در آمریکا توسط دونالد ترامپ (رییس‌جمهور سابق) و وکیلش رودی جولیانی که اتفاقا روابط خوبی با منافقین دارد مقایسه می کند و از رودی جولیانی می خواهد که به مریم رجوی اصول سانسور کردن و مخفی کاری را یاد بدهد. جولیانی که خود معترض به سانسور در جامعه سیاسی آمریکاست ، ابتدا باید به دوست خود در آلبانی (مریم رجوی) یاد بدهد که رسانه های آلبانی را سانسور نکند و به سیاه نمایی بر علیه روزنامه نگاران آلبانیایی نپردازد.

اولسی یازچی در پایان از سازمان های بین المللی نظیر،سازمان گزارشگران بدون مرز می خواهد تا همانگونه که بر علیه کشورها موضع گیری می کنند و تهدیدات آنها را بر ضد اصحاب رسانه بیان می نمایند ، علیه گروهک تروریستی منافقین و سیاه نمایی آنها در تقابل با رسانه های آلبانیایی نیز اقدام کنند.

بدون شک فرقه تروریستی منافقین به سرکردگی مریم رجوی در حال حاضر یکی از سخت ترین مقاطع حیات 56 ساله خود را پشت سر می گذارد؛ چرا که با چندین مشکل بزرگ مواجه می باشد. از سویی شیوع ویروس مرگبار کرونا بسیاری از اعضا فرتوت واز کارافتاده این گروهک را به کام مرگ کشانده و از آنجایی که این فرقه ارتباط بسیار محدودی با دنیای بیرون دارد و نیروی جدیدی عضو این گروهک نمی شود شاهد هستیم که طی روزهای گذشته اعضای بیشماری از سرکردگان رده بالای آن نیز به هلاکت رسیده اند می‌توان گفت قطعا بیماری کرونا ضربه های شدید تری به این گروهک در آینده وارد خواهد ساخت و از سوی دیگر موضع مبهم دولت جدید آمریکا در قبال آنان و نارضایتی ها بیش از پیش مردم آلبانی از این مهمان ناخوشایند تروریست در کشورشان بی شک شرایط رو به زوال آنها را تسریع خواهد بخشید.

 

 

تصاویری از گورستان اعضای منافقین در قسمتی از کمپ اشرف 3 در تیرانا

 

 

1

 

 

 

photo ۲۰۲۰-۱۲-۱۳ ۰۹-۵۳-۰۹

 

 

 

2

 

 

3

 

 

4

 

 

 

تصویری از تجمع ساکنین منطقه مانز دراعتراض به غصب زمین های منطقه توسط منافقین

 

 

5

 

 

 

ویدئوی کامل صحبت های اولسی یازچی در این خصوص را می توانید در لینک زیر به زبان انگلیسی مشاهده فرمایید.

 

 

 صحبت های خبرنگار آلبانیایی در خصوص گروهک تروریستی منافقین

 
انتهای متن/

سه شنبه, 21 بهمن 1399 ساعت 08:52

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید