در پی سفر روحانی به فرانسه
اضطراب گسترده بهائیت،همجنس بازان،ملی مذهبی ها و منافقین

امید است و تلاش می شود تا با ایجاد روابط دیپلماتیک مناسب ،گروهک تروریستی منافقین به جایگاه اصلی شان که حضور در لیست گروهک های تروریستی هستند بازگردند.

به گزارش دیده بان، در آستانه سفر دوره رئیس جمهور به اروپا،جریان های ضد انقلاب هراس گسترده ای را از خود نشان دادند و ضمن تلاش برای نمایش اقدامات خیابانی،تبلیغات فراوانی را در جهت توهین به شخص آقای روحانی ترتیب دادند.

گروهک تروریستی منافقین نیز از این روند عقب نمانده و با جمع آوری عواملش در گروه هایی مانند همجنس بازان،بهائیت،ملی مذهبی ها،تجزیه طلبان و... فراخوانی جهت تجمع مقابل مسیر هیئت ایرانی صورت دادند.

نکته حائز اهمیت در تبلیغ فراخوان منافقین این است که رسانه رسمی دولت فرانسه نیز این فراخوان را پوشش داده است.

این فراخوان که دقیقا متن سخنرانی چندی پیش مریم رجوی در پادگان اورسورواز منافقین در حوزه پاریس است در صدای فرانسه پوشش داده شده است.

در تیتر بیانیه این فراخوان تلاش شده است بدون اشاره مستقیم به منافقین،گروهی که قصد دارند تجمعی دارند را مخالفین نظام ایران و فعالین حقوق بشری قلمداد کنند،این در حالی است که نام کمیته متولی تجمع، از انجمن های پوششی منافقین است و در عین حال ضمن اقدام مشخص و مضحک در متن بیانیه،در پاراگراف دوم آن بلافاصله با اشاره به حمله اخیر جیش المختار به کمپ لیبرتی عنوان می کند:

"در این بیانیه همچنین به کشتار 52 نفر از مخالفان جمهوری اسلامی ساکن قرارگاه اشرف و نیز حمله موشکی ایران به قرارگاه لیبرتی در شمال عراق اشاره شده که طی آن 24 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق کشته شدند."

 

گروهک های تروریستی و در کنار آن تشکل های سیاسی ضد انقلاب، همواره بعنوان اهرم های کشورهای غربی بالاخص فرانسه برای فشار به جمهوری اسلامی ایران، مورد حمایت بوده اند.

البته در توانمندی و اقتدار جمهوری اسلامی همین بس که مرز تقابل مستقیم با ایشان را نه تنها از کشورهای اطراف ایران، که به درون اروپا منتقل کرده است و پادوهای سرویس های جاسوسی غربی،به جای نقش آفرینی در شهرهای ایران مجبورند نمایش های بی فایده ای را در درون کشورهای اروپایی ترتیب دهند.

با این حال مسئولین وزارت خارجه باید ضمن تذکر و شماتت مسئولین اروپایی و بالاخص مسئولین فرانسوی که مدعی ایجاد ارتباط همه جانبه با ایران هستند، آن ها را به رفتار دوگانه شان به میدان دادن گروه های تروریستی ای مانند منافقین آگاه کنند.

البته امید است و تلاش می شود تا با ایجاد روابط دیپلماتیک مناسب ،گروهک تروریستی منافقین به جایگاه اصلی شان که حضور در لیست گروهک های تروریستی هستند بازگردند.
انتهای متن/

پنج شنبه, 08 بهمن 1394 ساعت 00:22

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید