خبر ویژه
خروج مسعود رجوی از مقر آمریکایی منافقین

پس از فرار تعدادی از مسئولان رده بالای منافقین از عراق ، اکنون احتمال می‌رود مسعود رجوی که به استناد برخی از شواهد، در کمپ لیبرتی عراق پنهان شده، قصد فرار از این کشور را داشته باشد.

به گزارش دیده بان، یکی از گمانه‌زنی‌های جدی از محل اختفای مسعود رجوی، کمپ آمریکایی لیبرتی در عراق است و مهم‌ترین استدلال برای این مسئله نیز حضور نزدیک‌ترین و مورد وثوق‌ترین افراد وی در این مقر است.

بر اساس این گزارش، یک هواپیمای مسافربری آمریکایی مأموریت دارد تا بامداد امروز، سران رده بالای منافقین که گفته می‌شود نزدیک‌ترین افراد به مسعود رجوی سرکرده این سازمان هستند را از عراق فراری دهد.

بر پایه این خبر، هواپیمای مذکور قرار است بیش از صد نفر از اعضای منافقین را در فرودگاه بغداد سوار کرده و از مسیری ویژه به اروپا منتقل نماید.

تعدادی از این افراد، از نزدیکان مسعود رجوی سرکرده این سازمان تروریستی بوده و حتی برخی از آن‌ها حکم تعقیب(وانتد) در پلیس اینترپل را دارند.

اسامی سرکردگان سازمان که برای فرار از طریق این پرواز ویژه انتخاب شده‌اند، به شرح ذیل است:

عباس میناچی؛ که با اسم مستعار حسین مقدم، قصد خروج از عراق را دارد و مسئول ارتباطات و مخابرات شخص مسعود رجوی بوده و گفته می‌شود همواره در کنار مسعود رجوی فعالیت می‌کرده است.

مژگان پارسایی، مهدی برائی مسئول روابط عراق در سازمان منافقین، معصومه احتشام از مسئولین بخش روابط، ژاله داعی‌السلام که با نام مستعار ژاله جنت‌پور قصد فرار دارد نیز از دیگر نفرات هستند.

افشین فرجی‌نژاد از مسئولین تیم حفاظت و اطلاعات رجوی که فرمانده عملیات انفال در عراق بوده و در این عملیات، مسئولیت کشتار صدها کُرد عراقی را بر عهده داشته است، نیز از دیگر افرادی است که با نام مستعار سیدعلی مستشاری‌پور، قصد فرار از عراق را دارد.

معصومه رضایی مسئول دفتر مسعود رجوی، سپیده ابراهیمی از اعضایی که نامش در فهرست تحت تعقیب پلیس بین‌الملل قرار دارد، فاطمه میرسیدی مسئول تشریفات رجوی با پاسپورت جعلی به نام بی‌بی‌فاطمه قائدی میرسیدی، مهناز گرامی مقدم از مسئولین حفاظت رجوی، ناصر یگانه از اعضای حفاظت رجوی و صدیقه حسینی، از دیگر نفرات این پرواز هستند.

محمود قجر عضدانلو برادر و اشرف ابریشم‌چی دختر مریم قجر عضدانلو(رجوی) با پاسپورت جعلی اشرف تهرانی نیز از دیگر نفراتی هستند که قصد دارند با این هواپیما از عراق فرار کنند.

نرگس یعقوبیان با پاسپورت جعلی مریم میریعقوبیان، شهلا حسین‌تاش مسئول پرسنلی منافقین با پاسپورت جعلی نسرین قاسمی، نرگس محمدعلی آشپز مخصوص رجوی، جواد احمدی آلون‌آبادی پزشک مخصوص مسعود رجوی با پاسپورت جعلی جواد علاوی و زهره بنی‌جمالی، دیگر سرکردگان سازمان هستند که قرار است با این پرواز ویژه از عراق بگریزند.

گفتنی است؛ منابع آگاه در عراق اطلاع داده‌اند که نفرات سازمان، ساعت 5 بامداد چهارم شهریور از درب پادگان لیبرتی خارج و به فرودگاه بغداد منتقل می‌شوند.

پرواز مذکور که قرار نیست هیچ مسافر دیگری غیر از اعضای سازمان را سوار کند، در ظاهر با هماهنگی کمیساریای پناهندگان سازمان ملل برای انتقال این نفرات وارد عراق می‌شود اما در پشت پرده این ماجرا، هماهنگی نیروهای نظامی آمریکایی و همچنین رایزنی‌های سعودی قرار دارد.

به دلیل وجود افراد نزدیک و مورد وثوق مسعود رجوی در این هواپیما احتمال می‌رود خود وی که به استناد برخی از شواهد، در کمپ لیبرتی در عراق پنهان شده، قصد فرار از عراق را داشته باشد.

گفتنی است اقدام به موقع نیروهای عراقی می‌تواند از ورود تعداد زیادی از تروریست‌های حرفه‌ای به اروپا جلوگیری به عمل آورد.
انتهای متن/

پنج شنبه, 04 شهریور 1395 ساعت 12:09

نظرات  

پاسخ + +1 --
محمد رضا 1395/06/06 - 10:18
باسلام . از قرار معلوم ، حضور بی پرده مهرهای سوخته آل سعود که بنظر میرسد میخواهند در مقابل آل سلمان فعالیت به اصطلاح مفید انجام دهند و در رقابت ایران ستیزی از دیگرانشان گوی سبقت را بدزدند از یک سو و با توجه به روشن شدن افکار عمومی غرب نسبت به تفکر تروریستی تکفیری وهابی با منشاء آل سعود که خرابی بازی همراهان غربیشان را بدنبال داشت و برای تغییر رویه کنونی ، ورود شیطان پرستان منافق به خلق به بازی ، با حمایت مالی جبهه عربی و لجستیکی غربی ؛ باید منتظر حوادث جدید تروریستی با عنواین غیر از داعشی وهابی در اروپا باشیم و ترانزیت این مجموعه آدمکشان به اروپا و احتمالاٌ تقسیم به اقصی نقاط جهان با اسم و عنوان جدید و گشودن جبهه جدید برای گمراهی افکار عمومی خواهدبود .
پاسخ + 0 --
مرتضی.ط 1395/06/07 - 09:46
با سلام
ارسال منافقین به عراق فصل جدیدی از اقدامات تروریستی رو رغقم خواهد زد

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید