گزارش ویژه دیده بان
سند همکاری منافقین و برادر جیسون رضاییان+فیلم و تصویر

 اگر چه نایب هاشم در تشکیلات منافقین عددی به حساب نمی آید ولی همراهی علی رضاییان با وی به عنوان عامل منافقین، سوالی است که شاید وزارت خارجه آمریکا بتواند پاسخگوی آن باشد!

به گزارش دیده بان، در روزهای اخیر وزارت خارجه آمریکا به جاسوس های خود در ایران که آنها را در قالب شهروندان دو تابعیتی معرفی کرد، پیامی مبنی بر مراقبت جهت عدم دستگیری توسط نهادهای امنیتی ایران را داد.

در همین راستا مطالبی نیز راجع به جیسون رضاییان منتشر شد و رسانه های ضد انقلاب تلاش کردن اقدام جاسوسی وی را تنها به دلیل دو تابعیتی بودن توجیه کنند.

آنچه در این راستا گفتنی می باشد این است که جیسون رضاییان نه تنها خودش یک جاسوس حرفه ای بود،بلکه برادرش نیز از عوامل دستگاه جاسوسی آمریکا به حساب می آید.

چندی پیش نیز خبری مبنی بر جاسوسی وی در سازمان ملل منتشر شد که بسیار قابل تامل به نظر می رسید.

 

_رضاییان.jpg

 

آنچه در این مطلب مد نظر است،فیلم همراهی علی رضاییان با منافقین در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل است.

 

 

دراین فیلم مشخص است که علی رضاییان پس از خواندن بیانیه حمایتی اش در شورای حقوق بشر سازمان ملل(که با لابی و هماهنگی نماینده آمریکا در سازمان ملل صورت گرفت) به همراه حسن نائب هاشم که از عوامل منافقین در ژنو است، از صحن سازمان ملل خارج می شود.

 

 

images.jpg

 

در مورد عامل منافقین که با علی رضاییان از صحن شورای حقوق بشر خارجی می شود گفتنی است که وی تنها نقش یک مجسمه ای را بازی می کند که قرار است تنها در مقابل دوربین سازمان ملل عرض اندامی داشته باشد و هیچ کارایی دیگری ندارد.

در بیان ماهیت وی به اظهارات یکی از عواملی که از تشکیلات آنها جداشده است اکتفا می کنیم، وی درباره نائب هاشم می گوید:"لمپن آن اشخاصی هستند که در جریان اجلاس ژنو و در بحث های مربوط به ایران، از ساعت 9 صبح، ساعت آغاز به کار اجلاس، تا عصر، حتی از رفتن به توالت و یا صرف نهار خودداری می کنند تا مبادا صندلی در مقابل دوربین اجلاس را از دست بدهند!این صندلی برای نماینده سازمان های غیردولتی و جهت خواندن حدود دو دقیقه متن از قبل آماده شده است و هیچ سازمانی چنین نماینده ثابتی در مقابل دوربین ندارد.

sss

 

وظیفه نایب هاشم برای منافقین تنها همین است که روی یک صندلی بنشید و جالب است که وی به بهانه همراهی علی رضاییان چند دقیقه ای صندلی خود را ترک می کند.

اگر چه نایب هاشم در تشکیلات منافقین عددی به حساب نمی آید ولی همراهی علی رضاییان با وی به عنوان عامل منافقین، سوالی است که شاید وزارت خارجه آمریکا بتواند پاسخگوی آن باشد!
انتهای متن/

شنبه, 06 شهریور 1395 ساعت 12:07

نظرات  

پاسخ + 0 --
ناشناس 1395/06/06 - 23:09
... و یکی دیگر از مدیران محترم دولت اعتدال:
http://dana.ir/868588

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید