درگیری در جلسه منافقین با موضوع تعیین خطوط سایبری علیه فلسطین

منابع اگاه از برگزاری جلسه ای در مقر اشرف 3 با هدف تعیین خطوط سایبری در موضوع حماس خبر می دهند

به گزارش دیده بان ؛ طبق اعلام این منابع یک روز پس از عملیات طوفان الاقصی حماس در سرزمین های اشغالی فلسطین، در 5 اکتبر 2023 یک جلسه توجیهی برای تعیین خطوط سایبری گروهک تروریستی منافقین نسبت به نوع واکنش پیرامون عملیات حماس در اشرف 3 برگزار می شود. در این جلسه مهدی براعی سرخط های جعلی همچون: محکوم کردن حماس در تجاوز به خاک اسرائیل، کشتار غیر نظامیان اسرائیلی، راه اندازی ماشین ترویج تروریسم ج.ا، حمایت از محمود عباس و جنبش فتح و تایید تلویحی دو دولت را ارائه و تاکید می کند که نباید محکومیتی نسبت به اسرائیل صورت گیرد که این مساله باعث واکنش منفی برخی از اعضا می شود.

بر اساس اعلام منابع آگاه در این نشست گروهک منافقین، تعداد زیادی از اعضای حاضر در جلسه ، سرخط های اعلامی برادر احمد را در تضاد با واقعیت انسانیت و مانیفست اولیه سازمان و شعارهای برادر مسعود ( مسعود رجوی) عنوان کردند.

اهم نقدها و اعتراضات اعضای حاضر در جلسه اینطور گزارش شده است:

- مگر نه این است که شعار و آرم سازمان مجاهدین خلق ضدامپریالیسم و متمایل به جهان شرق است(داس، گندم، ستاره و رنگ سرخ) پس چرا در مقابل بازیچه امپریالیسم و دشمن سوسیالیسم شده ایم؟ چرا خواهر مریم هیچ جلسه ای با چین، روسیه، اوکراین،کوبا، کره شمالی، ونزوئلا و.. ندارد مگر اینها هم ج.ا هستند؟

 

- شعار ما از ابتدای تشکیل سازمان حمایت از فلسطین، تشکیلات خودگردان و مبارزه با اسرائیل بوده اکنون چرا باید از آرمانهای خود عدول کنیم؟ مگر زما نیکه برادر یاسر به تهران آمد در دیدار با برادر مسعود به یکدیگر سلاح هدیه ندادند؟ آیا از آن زمان تا کنون فلسطین بیشتر اشغال نشده؟ پس این سلاح ها برای چه بوده؟ اکنون به صلح و تشکیل دو دولت رسیده اید؟

 

- ما حتی اگر از اشرف هم اخراج شویم حاضر به این کار نیستیم زیرا سکوت در برابر اسرائیل یعنی حمایت آن و این مساله با آرمانهای اصلی ما در تناقض است. هر چند که تا اینجا نیز از برخی از آرمانهای خود مثل مبارزه با امپریالیسم آمریکا عقب نشینی کردیم.

 

- بسیاری از ما در فلسطین دوره های چریکی مسلحانه طی کرده ایم اکنون چرا هم ما و هم تشکیلات خودگران مساله مبارزه با اسرائیل را محکوم کند؟ آیا اسرائیل عوض شده یا آرمان فلسطین کنار گذاشته شده است؟

 

- آیا بهتر نیست آرم سازمان را تغییر دهید و از ستاره 5 پر سوسیالیستی به ستاره 6 پر یهودی تبدیل کنید؟ آیا همه اینها شواهدی بر ادعای رژیم ج.ا درباره توافقات پشت پرده میان سازمان مجاهدین با سران موساد نیست؟

 

- به قیمت دشمنی با رژیم ج.ا تمام آرمانها و شعارهای ضدامپریالیستی را زیر پا گذاشته ایم و سازمان مجاهدین تبدلی به مجموعه ای از تناقضات شده تا حدی که برای جذب عنصر داخلی با هرکسی که تماس میگ یریم با کنایه و تمسخر و توهین تناقضات سازمان را به رخ ما می کشد.

 

گفته می شود تشدید اعتراض ها و عدم پاسخ قانع کننده مهدی براعی، منجر به تشنج و درگیری در جلسه شده تا جایی که کنترل جلسه از دست خارج شده و نهایتا افراد معترض به قرنطینه ستاد اطلاعات گروهک تروریستی منافقین منتقل می شوند .

 

در هفته های اخیر ، اخباری زیادی در خصوص درگیری در بین اعضای منافقین در موضوعات گوناگون به گوش رسیده است . اختلافات و درگیری هایی که بعد از حمله پلیس آلبانی به مقر این گروهک نمایان شد و شدت گرفت که نشان از فشار روانی بسیار بالا در بین اعضای این گروهک تروریستی دارد . فشاری که باعث شده برخی از نفرات برای رهایی از آن ، بدنبال راه فراری از مقر اشرف 3 باشند .
انتهای متن/

دوشنبه, 24 مهر 1402 ساعت 17:46

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید