افشای هویت عوامل اقدامات خرابکارانه+جزئیات

دو تن از سرپل های گروهک تروریستی منافقین که اقدامات خرابکارانه را در کشور هدایت و برنامه ریزی می کردند؛ شناسایی شدند

به گزارش دیده بان، جزئیات تازه در رابطه (ع.ی) و (ا.م) که تحت هدایت گروهک تروریستی منافقین دست به اقدامات خرابکارانه زده بودند و دیروز 5 اردیبهشت حکم بدوی خود را از دادگاه انقلاب دریافت کردند: این 2 نفر تحت تأثیر و هدایت 2 نفر از سرپل های گروهک تروریستی منافقین اقدامات خرابکارانه را انجام داده اند.

 

 

20220426 164536

 

سرپل های گروهک بنام های «سید مهدی سیدی کمیجانی» معروف به سیدی و «نادر سراجی» مشهور به «نادر سراج» از اعضای رسمی این گروهک تروریستی در مقر اروپایی تروریست ها (آلبانی) می باشند.

«سید مهدی سیدی کمیجانی» دارای تحصیلات سیکل بوده که در سوابق عملیاتی اش حضور در عملیات فروغ جاویدان (عملیات مرصاد که در آن منافقین با حمایت صدام به خاک ایران حمله کردند) دیده می شود.

«نادر سراج» نیز که جزو ساکنان پادگان اشرف بوده در زمان اخراج منافقین از عراق، همراه با این گروهک تروریستی به آلبانی رفته است. وی شخص پرچانه ای است که باعث شده در میان منافقین به «نادر وراج» مشهور باشد، این مسئله در ارتباط وی با(ع.ی) و (ا.م) نیز مشهود بوده است.

هر دو این سرپل ها اکنون در بخش اجتماعی منافقین فعالیت می کنند.

بخش اجتماعی قسمتی از تشکیلات منافقین است که اعضای آن وظیفه ارتباط گیری، فریب و جذب کاربران شبکه های اجتماعی در درون ایران را با پوشش های مختلف را دارند.

منتظر اطلاعات تکمیلی باشید.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
انتهای متن/

سه شنبه, 06 ارديبهشت 1401 ساعت 16:10

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید