هلاکت جلیل قنبرزهی
پایان کار سرکرده گروهک تروریستی «انصارالفرقان»

جلیل قنبرزهی، سرکرده گروهک تروریستی انصار الفرقان طی عملیاتی به هلاکت رسید.

به گزارش دیده بان،‌ قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران اعلام کرد : در عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران و قرارگاه قدس در ارتفاعات قصرقند « جلیل قنبرزهی» سرکرده گروهک انصارالفرقان به هلاکت رسید.

در پی عملیات اخیر نیروی زمینی سپاه و قرارگاه قدس در ارتفاعات قصرقند, "جلیل قنبرزهی" سرکرده گروهک تروریستی "انصار الفرقان" به هلاکت رسید.

بر اساس این گزارش جسد این تروریست بین‌المللی به همراه 4 نفر از معاونین و عواملش هم‌اکنون در اختیار نیروی زمینی سپاه است. این تروریست تکفیری به خاطر جنایات گسترده در مرزهای جنوب شرق 25 سال سوژه تعقیبی نیروهای امنیتی ایران بوده است.

انفجار در مراسم تاسوعای حسینی چابهار, اعزام عوامل انتحاری برای مساجد, شهادت جمعی از پرسنل ناجا در سال 77, حمله به پست انتظامی در میدان "تامین اجتماعی" زاهدان و ده‌ها جنایت دیگر از اقدامات وی بوده است.

جلیل قنبرزهی، سرکرده گروهک انصارالفرقان از منابع مالی کشورهای عربی حمایت و تأمین می‌شد و جلسات زیادی با نیروهای آمریکایی مستقر در افغانستان جهت ضربه زدن به ایران داشته است.

بر اساس اسناد اطلاعاتی, گروه‌های تروریستی دیگری همچون "جندالشیطان" به سرکردگی عبدالمالک ریگی, "جیش الظلم" و تیم‌های تکفیری از این دست، زاییده اقدامات و برنامه‌ریزی‌های وی بوده است./ایسنا
انتهای متن/

سه شنبه, 30 خرداد 1396 ساعت 09:04

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید