درگیری درونی تروریست ها
یورش گستـرده هیئت تحریرالشام به مـواضـع داعش

مسئول امنیتی گروه تروریستی هیئت تحریرالشام از آغاز عملیات امنیتی گسترده ای در ادلب و اطراف آن به منظور دستگیری اعضای داعش خبر داد.

به گزارش دیده بان، رسانه های منتسب به القاعده ادعا کردند پس از عملیات های انفجاری داعش بین دیگر گروه های درگیر و غیرنظامیان، هیئت تحریر الشام جهت مقابله با داعش وارد درگیری سنگینی شد.

طبق این ادعا امروز صبح مسئول امنیتی گروه تروریستی هیئت تحریرالشام از آغاز عملیات امنیتی گسترده ای در ادلب و اطراف آن به منظور دستگیری اعضای داعش خبر داد ؛ سپس از اهالی مناطق مذکور خواست برای همکاری با آنان تا پایان عملیات از خانه های خود خارج نشوند.

در ادامه این گزارش اعلام شده است که در ساعات اولیه از آغاز این عملیات نیروهای هیئت تحریرالشام موفق شدند 25 موقعیت متعلق به داعش در ادلب و سرمین را به کنترل خود در آورند و بیش از 100 عضو داعش شامل 3 عامل انفجاری که قصد انجام عملیات انفجاری بین تجمعات اهالی شهر را داشتند و مسئول امنیتی داعش با نام مستعار "ابو سلیمان الروسی" را دستگیر کنند.

بر این اساس پس از گذشت 2 ساعت از آغاز عملیات مذکور ، هیئت تحریرالشام از کشف و ضبط مبالغ هنگفتی پول ، کلت کمری به همراه صدا خفه کن ، مقادیر زیادی مواد و کمربندهای انفجاری خبر داد و با اعلام اینکه درگیری ها همچنان در سرمین ادامه دارد ، تاکید کرد این عملیات تا زمانی که اهدافشان محقق شود ، ادامه خواهد داشت.
انتهای متن/

یکشنبه, 18 تیر 1396 ساعت 16:03

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید