توسط سربازان گمنام صورت گرفت
انهدام دو تیم تروریستی در شمال غرب و جنوب شرق ایران

تاکنون چندین تیم تروریستی در عملیات مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت اطلاعات در ایران منهدم شده است.

 

به گزارش دیده بان، وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دو تیم تروریستی دیگر را در شمال غرب و جنوب شرق کشور منهدم کرده است.

معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات ایران گفت این تیم‌های تروریستی در استان‌های سیستان و بلوچستان و آذربایجان‌غربی منهدم شده‌اند.

به گفته این مقام وزارت اطلاعات، انهدام تیم تروریستی در استان سیستان و بلوچستان با همکاری مرزنشینان در مرزهای شرقی کشور انجام شده است.

وی افزود این گروه با حمایت برخی کشورهای منطقه فعالیت می‌کرده و قصد داشته است با انفجار 150 کیلوگرم مواد منفجره در مسیرهای مواصلاتی، مرزهای مناطق عمومی راسک ایرانشهر را ناامن کند.

معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات ایران تصریح کرد مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از این تیم تروریستی کشف و ضبط شده است.

معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات همچنین از کشف و ضبط مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از مقر یک گروهک تروریستی دیگر در آذربایجان‌غربی خبر داد.

این در حالی است که سید محمود علوی، وزیر اطلاعات ایران، نیز چندی پیش از دستگیری چندین عضو گروهک‌های تروریستی در استان‌های گلستان، مازندران، تهران و سیستان و بلوچستان خبر داده بود. (تصاویر کشفیات وزارت اطلاعات را اینجا ببینید)

سید محمود علوی، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران

علوی گفته بود: «با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج)، بیش از 20 نفر از عوامل تروریستی و ترددکننده به مقصد عراق و سوریه در مرزهای ایران دستگیر شده‌اند.»
انتهای متن/

یکشنبه, 01 آذر 1394 ساعت 10:05

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید