دستگیری عوامل فعال یک کارگاه ساخت مواد منفجره در شیراز

رئیس کل دادگستری استان فارس: عوامل دست اندرکار و فعال در یک کارگاه ساخت مواد منفجره در شیراز بازداشت شدند

به گزارش دیده بان، «حجت الاسلام سید کاظم موسوی»، رئیس کل دادگستری استان فارس، با اشاره به اینکه فعالیت های اغتشاشگران زمینه تحرکات مخرب و نا امن کننده گروه های تروریستی را افزایش داده است گفت: یک کارگاه ساخت بمب های دست ساز و مواد منفجره در شیراز کشف و ۲ نفر از عوامل فعال آن با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و با دستور قضایی بازداشت شدند.

رئیس کل دادگستری استان فارس با تأکید بر اینکه دستگاه قضایی و ضابطین هوشیارتر و بیدارتر از همیشه حافظ امنیت و پاسدار آرمش مردم هستند گفت: عوامل ضد امنیتی دستگیر شده در این کارگاه قصد ایجاد عملیات های ایذایی در شیراز و همزمان با تجمعات و فراخوان های اغتشاشگران داشتند.

این مقام ارشد قضایی استان اقلام کشف شده از بازداشت شدگان را شامل مقادیری مواد منفجره همراه با چاشنی های انفجاری ، کوکتل مولوتف ، سلاح گرم کمری و سلاح سرد عنوان کرد و افزود: در صورت استفاده این افراد از مواد انفجاری کشف شده بی تردید تلفات جانی و مالی بسیاری را بر جای می گذاشت که با رصد به موقع اطلاعاتی و شناسایی دقیق موقعیت و حوزه فعالیت این افراد و دستگیری آنان قصد شوم و شیطانی آنان خنثی شد.

این افراد با قرار بازداشت جهت تحقیقات تکمیلی و شناسایی ابعاد احتمالی دیگر در اختیار ضابطین قضایی در اداره کل اطلاعات استان فارس می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:فارس
انتهای متن/

یکشنبه, 22 آبان 1401 ساعت 12:22

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید