تداوم اوضاع آشفته در "ایران اینترنشنال"
تهدیدات مشکوک علیه کارمندان ایران اینترنشنال و احتمال ممنوع الخروجی!

در ادامه اوضاع آشفته شبکه ایران اینترنشنال، کارمندان این شبکه روزانه از طریق پیام هایی با منشأ نامعلوم تهدید می شوند و همین مسئله درخواست ها برای خروج از این شبکه را در پی داشته است

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده بان، بعد از اعلام رسمی دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تروریستی بودن شبکه ایران اینترنشنال، حواشی و آشفتگی بی سابقه ای در این شبکه به راه افتاده است.

برخی از کارمندان ایران اینترنشنال اعلام کرده اند که از منشأهایی نامشخص و مشکوک تهدید می شوند و این تهدیدات که آرامش زندگی آنها را مختل کرده، باعث درخواست هایی برای جدایی از این شبکه شده است.

در همین رابطه بسیاری از کارمندان شبکه تروریستی اینترنشنال، خواستار ایجاد حفاظت و اجرای برنامه تأمین امنیت برای ترددات خود شده اند که تاکنون از سوی مسئولین این شبکه هیچ واکنشی در پی نداشته است.

مسئولین ایران اینترنشنال سعی دارند ارسال پیام های تهدید با منشأ مشکوک و مبهم برای کارمندان این شبکه را به جمهوری اسلامی و هوادارانش در اروپا ربط بدهند.

در روزهای اخیر دو نفر از کارمندان این شبکه به شکل پنهانی به ایران پیغام فرستاده اند که حاضر به ترک همکاری خود با این شبکه هستند و از این طریق سعی دارند از واکنش ایران در امان بمانند.

همچنین شنیده ها حاکیست که دولت انگلستان در پی درخواست محرمانه مسئولین این شبکه، طرحی برای ممنوع الخروجی کارمندان اینترنشنال را به بهانه حفظ امنیت آنها پیگیری می کند، اما در واقع هدف از این اقدام، جلوگیری از جدایی کارمندان این شبکه و پیشگیری از احتمال بازگشت آنها به ایران است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
انتهای متن/

دوشنبه, 23 آبان 1401 ساعت 16:23

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید