تخریب اموال عمومی یا سوگواری!؟

از شب گذشته برخی عناصر سازمان‌یافته و رابطین گروهک تروریستی منافقین با ورود به تجمعات مردمی اقدام به تخریب اموال عمومی، حمله به خودروهای امدادی از جمله آمبولانس اورژانس و آتش‌زدن اماکنی مثل مسجد کردند

به گزارش دیده بان، طی روزهای گذشته، جمع‌های مختلفی از مردم در شهرهای مختلف کشور با برگزاری تجمعاتی، ضمن اعلام همدردی با ضایعه درگذشت «مهسا امینی»، خواستار اعلام شفاف جزئیات ماجرا از جانب مسئولان درباره این پرونده شدند. اما از شب گذشته برخی عناصر سازمان‌یافته و رابطین گروهک تروریستی منافقین با ورود به تجمعات مردمی اقدام به تخریب اموال عمومی، حمله به خودروهای امدادی از جمله آمبولانس اورژانس و آتش‌زدن اماکنی مثل مسجد کردند.

اتفاقات شب گذشته و خشونت عجیب تخریبگران نشان داد نه‌تنها دلسوز مهسا امینی نبوده‌اند؛ بلکه مترصد فرصتی جدید برای ایجاد بلوا و آشوب بوده‌اند.

اوج‌ این‌ اقدامات نیز در مشهد با آتش‌زدن یک نیروی پلیس توسط آشوبگران، شکستن شیشه‌های تعدادی از خودرو‌های عبوری و آتش زدن خودروی پارک شده یکی از شهروندان مشهدی بود.

رسانه‌های معاند نیز از این تجمع محدود به شدت استقبال کرده و با انتشار ویدئو‌های متعدد و دعوت دیگران به حضور در آن سعی در دمیدن در آتش داشتند. نکته قابل تأمل آن‌که شعار‌های سر داده شده در این تجمع و اقدامات صورت گرفته توسط برخی افراد، به روشنی گویای آن بود که ماجرای مرحومه مهسا امینی، صرفاً برای این افراد بهانه بوده و ایجاد آشوب و اغتشاش هدف اصلی آن‌ها است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:خبرگزاری تسنیم
انتهای متن/

چهارشنبه, 30 شهریور 1401 ساعت 17:22

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید