سیاست

رونمایی از کارت معنادار علیه رژیم صهیونیستی
۴ پیام قابل‌ تامل شوک بزرگ انصارالله یمن به اسرائیل

حمله معنادار و قابل توجه مقاومت اسلامی یمن به عمق اراضی اشغالی و هدف قرار دادنِ موفق شهر تل‌آویو نشان داد که اگر اسرائیل بخواهد دست به ماجراجویی تازه در سطح منطقه بزند، باید خود را آماده مواجهه با سناریوهایی کند که به هیچ عنوان آمادگی مواجهه و تقابل با آن ها را ندارد. سناریوهایی که حتی می توانند روند فروپاشی این رژیم را بیش از پیش تسریع کنند.

مسئولیت مشترک

رهبر معظم انقلاب صبح دیروز در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس با تبیین هشت نکته مهم: «ضرورت پاسخگویی مجلس»، «تعامل سازنده مجلس و دولت جدید»، «شنیده شدن صدای واحد از ارکان کشور در مسائل مهم»، «حاکمیت اخلاق در مباحثات مجلس و دیگر فعالیت‌های نمایندگان»، «بایدها و نبایدهای قانون‌گذاری»، «نظارت بدون افراط و تفریط»، «فعالیت مؤثر هیئت نظارت بر عملکرد نمایندگان» و «حضور جدی مجلس در مسائل جهانی و سیاست خارجی»، ابراز امیدواری کردند با احساس مسئولیت مشترک رئیس جمهور منتخب و مجلس، کابینه‌ای متشکل از افراد مؤمن، کارآمد، انقلابی، امیدوار به آینده، مشهور به پاکدستی و صداقت، دارای نگرش ملی و برخوردار از اعتقاد عمیق به جمهوری اسلامی تشکیل شود و مسائل کشور و مردم را پیش ببرد.

خنجر یمنی در قلب فتنه

مجاهدان یمنی روز جمعه ۲۹ تیرماه در اقدامی مهم تل‌آویو را با یک پهپاد هدف قرار دادند.

حماقت رژیم صهیونیستی

پایگاه خبری آکسیوس اعلام کرد جنگنده‌های رژیم صهیونیستی حملاتی را علیه یمن انجام داده‌اند. جنگنده‌هایی عصر دیروز استان الحدیده واقع در غرب یمن را هدف قرار دادند.

اروپای منهای رهبری فرانسه چگونه خواهد بود؟
مرگ ناگهانی مکرونیسم

انتخابات سراسری اخیر در فرانسه را باید نقطه آشکارساز مرگ مکرونیسم در فرانسه و اروپا قلمداد کرد. تاریخ مصرف سیاسی رئیس‌جمهور پرادعا و ناتوان فرانسه رسما به پایان رسیده است.

تب ترامپیسم با چاشنی ترور/ سوء قصدی که قطعا عادی نیست!

ترامپ پس از ترور ناموفق خود، تبدیل به چهره‌ای محبوب‌تر در نزد رای‌دهندگان مستقل و حتی برخی جمهوریخواهان مخالف خود شده است. با این حال، به نظر می‌رسد سه نکته در ترور ترامپ عادی نیست: یکی زمان ترور و دیگری مکان آن و سوم، تبعات این ترور!

نظر رهبر انقلاب درباره اقداماتی از جنس شعارهای تخریبی در نماز جمعه اخیر چیست ؟

رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها نسبت به حفظ آرامش اجتماعی و پرهیز از دوقطبی‌سازی جامعه هشدار داده‌اند.

نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل:
اتهام نقش ایران در ترور ترامپ بی‌اساس و مغرضانه است

نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل متحد به گمانه‌زنی‌ها پیرامون نقش ایران در ترور ترامپ پاسخ داد و تاکید کرد: این اتهامات بی‌اساس و مغرضانه است.

شلیک تسهیل پیروزی ترامپ

تجمع انتخاباتی ترامپ در پنسیلوانیا شاهد رخدادی بود که در ادامه ۹ مورد برای رؤسای جمهور ایالات‌متحده اتفاق افتاد. اگرچه شواهدی از نمایشی‌بودن این تیراندازی وجود دارد.

موضع خصمانه مشاور نخست وزیر جدید انگلیس علیه ایران

یک مشاور نظامی کر استارمر که از سوی این نخست وزیر جدید انگلیس به سرپرستی یک بررسی راهبردی وضعیت دفاعی این کشور منصوب شده، مدعی شد چین عامل ایجاد یک تهدید «مرگبار» علیه لندن است.

صفحه1 از5