ماهیت اصلی رژیم جنایتکار صهیونیستی+فیلم

نماینده صهیونیست‌ها گزارش شورای حقوق بشر را پاره کرد

به گزارش دیده بان، «گیلعاد اردان» نماینده رژیم صهیونیستی روز گذشته در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل، ضمن پاره کردن گزارش شورای حقوق بشر سازمان ملل، گفت که جای این گزارش در زباله است.

بر اساس گزارش روزنامه «یدیعوت احارونوت»،‌این رویداد در جریان نشستی اتفاق افتاد که عصر جمعه در مجمع عمومی سازمان ملل برگزار شد.

اردان به شدت به گزارش شورای حقوق بشر سازمان ملل که در آن از رژیم صهیونیستی انتقاد کرده بود، حمله کرد و گفت: «شورای حقوق بشر از 15 سال پیش که تاسیس شده در 95 قطعنامه به اسرائیل حمله یا انتقاد کرده حال آنکه طی این مدت 142 قطعنامه علیه دیگر کشورهای جهان صادر کرده است».

وی در ادامه سخنرانی خود با پاره کردن گزارش سالانه شورای حقوق بشر سازمان ملل گفت: «جای این گزارش تحریف شده یک طرفه، سطل زباله است».

اردان در بخش دیگری از سخنان خود گفت که این گزارش حملات حماس و موشک‌هایی که به سوی اسرائیل شلیک می‌کند را نادیده گرفته است.

در گزارش شورای حقوق بشر سازمان ملل به جنایت‌های رژیم صهیونیستی از جمله شهرک‌سازی‌ها و اوضاع حقوق بشر در کرانه باختری و بلندی‌های اشغال شده جولان و همچنین حق تعیین سرنوشت فلسطینی‌ها اشاره شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:فارس
انتهای متن/

شنبه, 08 آبان 1400 ساعت 13:14

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید