جزئیات تکمیلی
ضربه ی سنگین به گروهک تروریستی پژاک

پیرو گزارش خبرگزاری های داخلی مبنی بر انهدام کامل یک تیم تروریستی در استان کرمانشاه، خبرنگار محلی پایگاه خبری – تحلیلی کوردپاریز به اطلاعات تکمیلی در این زمینه دست یافت.

به گزارش دیده باناین درگیری حوالی ظهر امروز (سه شنبه ۱۳ مهر) در منطقه ی مرزی ازگله از توابع شهر ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه روی داد و طی آن عناصر تروریستی که قصد ورود به خاک میهن اسلامی را داشتند با هوشیاری و اشراف نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی روبرو گردیده و از ورود به خاک میهن اسلامی بازماندند.

تعداد تروریست ها که شامل ۱۲ نفر از اعضای گروهک تروریستی و تجزیه طلبِ پژاک بودند، همگی به هلاکت رسیدند و مقادیر قابل توجهی سلاح و اسناد مرتبط با آنها ضبط گردید ، همراه اعضای مسلح گروهک پژاک که به هلاکت رسیدند کارتهای شناسایی با تصاویر عبدالله اوجالان وجود داشت.

شایان ذکر است همکاری به هنگامِ نیروهای سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، نیروهای امنیتی و هوانیروز ارتشِ جمهوری اسلامی ایران در این اقدامِ قاطع رزمندگان اسلام، تحسین برانگیز بود. گزارش ها حاکیست انهدام این تیم تروریستی خوشحالی مردم منطقه را در پی داشته است.

حدود سه ماه قبل نیز یک تیم پنج نفره گروهک تروریستی پژاک در منطقه عمومی سردشت در یک عملیات دقیق اطلاعاتی و با همکاری مردم منطقه، شناسایی و در دام رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه گرفتار آمده و پنج عضو آن به هلاکت رسیدند.

همچنین اخیراً در چند مرحله تعدادی از اعضای گروهک دمکرات کردستان ایران با هدف اقدامات تروریستی از اردوگاه های خود در اقلیم کردستان عراق وارد مناطق مرزی ایران شدند که توسط نیروهای مردمی و اهالی استان های غربی کشور شناسایی شده و از سوی نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرکوب شدند.

عربستان سعودی، آمریکا، اسرائیل و برخی کشورهای ماجراجو در منطقه با هدف نا امن کردنِ استان های غربی ایران و در راستای جلوگیری از اقتدار و نفوذ رو به تزاید جمهوری اسلامی ایران با حمایت مالی و تسلیحاتی از گروهک های تروریستی و تجزیه طلب همچون: پژاک، دمکرات، کومله و پاک، آنها را از آنسوی مرزها علیه جمهوری اسلامی ایران بکار می گیرند، اما قدرت و اقتدار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در کنار هوشیاری هموطنانِ کُرد در استان های غربی کشور، نقشه های شوم دشمنان را ناکام گذاشته است.
انتهای متن/

سه شنبه, 13 مهر 1395 ساعت 21:16

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید