به دلیل اختلافات درون گروهی
معاون اول دبیرکل گروهک تروریستی کومله ترور شد+عکس

ساعاتی پیش منابع خبری در شمال عراق، از ترور نافرجام رضا کعبی معاون اول دبیر کل سرکرده گروهک تروریستی موسوم به کومله زحمتکشان کردستان خبر دادند.

به گزارش دیده بان، بر اساس شنیده ها از کمپ گروهک تروریستی کومله، سوء قصد به جان معاون دبیرکل گروهک تروریستی کومله، ناشی از اختلافات درون گروهی در گروهک تروریستی کومله بوده و انگشت اتهام به سوی رقیب اصلی او یعنی عبدالله مهتدی نشانه رفته است.

اعضای گروهک تروریستی موسوم به کومله ایلخانی زاده، در محافل داخلی گروه، اعلام کرده اند که عبدالله مهتدی وقتی موفق به کنار زدن کومله ایلخانی زاده نشد و نتوانست این کومله را بنام خود کند و یا رضا کعبی را از گردونه رقابت سیاسی کنار بزند، تصمیم به حذف فیزیکی او گرفته و به عوامل نفوذی خود در کمپ گروهک تروریستی کومله ایلخانی زاده دستور داده تا معاون سرکرده گروهک تروریستی کومله زحمتکشان کردستان را ترور کنند.

reza kabi-250x160

 

منابع خبری در کمپ گروهک تروریستی کومله از اعلام وضعیت اضطراری در داخل گروه خبر داده اند و تمامی عناصر و اعضای کومله در آماده باش کامل بسر می برند.

این حادثه دیشب 18 مردادماه 1394 مقارن ساعت 00:20 اتفاق افتاده است.

سوء قصد کننده یکی از کادرهای قدیمی و 5 ساله گروهک تروریستی کومله بنام فرید احمدی بوده که با کلتی که به صدا خفه کن مجهز بوده، به رضا کعبی حمله کرده و 3 گلوله به سوی او شلیک کرده است.

این ترور نافرجام در مقر موسوم به"بانه گه وره" که مابین دو روستای زرگویز و قره داخ واقع در سلیمانیه است، روی داده است.

منبع، فارس
انتهای متن/

یکشنبه, 18 مرداد 1394 ساعت 19:31

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید