گزارش ویژه دیده بان
رابط مثلث "منافقین،داعش و سعودی ها" کیست؟

وی ازجمله افراد حزب محافظه‌کار فرانسه است که ضمن همکاری با اسرائیل از بانیان رسمی شدن ازدواج هم‌جنس‌بازان در فرانسه بوده است.

 

به گزارش دیده بان، یکی از نکات مهم در بررسی فعالیت‌های گروهک تروریستی منافقین در اروپا،حضور پررنگ در محافلی است که رژیم صهیونیستی حضور و نفوذ جدی در آنجا داشته و به‌عنوان راه برنده امور منافقین به‌حساب می‌آید.

احزاب محافظه‌کار در فرانسه و انگلیس ازجمله محافلی هستند که ضمن نفوذ جدی صهیونیست‌ها در آن، همواره در برهه‌های مختلف از منافقین حمایت کرده‌اند.دولت نیکلای سارکوزی و دیوید کامرون ا ازجمله نمونه‌های بارز این مسئله هستند.

حال آنچه مدنظر است، عناصری در ساختار سیاسی اروپا است که مزدور تقویت گروهک‌های تروریستی‌ای همچون منافقین بوده و البته اقدامات خود را درازای دریافت رشوه‌های کلانی از منافقین صورت می‌دهند.

طی ماه اخیر یکی از سیاستمداران زن فرانسوی که از چند سال گذشته از دولت این کشور اخراج شده است،ضمن حضور در جلسات نمایشی منافقین،به‌عنوان رابط دریافت بودجه‌های کلان از عربستان سعودی به سازمان نفاق، در راستای تعامل منافقین با گروهک‌های تکفیری در عراق و سوریه و جاسوسی برای ایشان بوده است.

 

 

یاد1

راما یاد در کنار مریم رجوی(نفر سمت چپ)

 

راما یاد سنگالی الاصل است که به‌عنوان یک سیاستمدار فرانسوی محافظه‌کار دولت فرانسه از سال 2007 تا سال 2010 به‌عنوان وزیر مشاور امور خارجه حقوق بشر و وزیر مشاور ورزش فعالیت داشته است.

وی ازجمله افراد حزب محافظه‌کار فرانسه است که ضمن همکاری با اسرائیل از بانیان رسمی شدن ازدواج هم‌جنس‌بازان در فرانسه بوده است.

 

1

راما یاد در کنار شیمون پرز رئیس اسبق رژیم صهیونیستی

 

حمایت افرادی همچون وی از رژیم صهیونیستی به نحوی است که طی سال گذشته که شهروندان اروپایی کمپین‌هایی را برای تحریم کالاهای صهیونیستی ایجاد نمودند، جلسات مکرری را برای رفع این مشکل صهیونیست‌ها در فرانسه ترتیب دادند.

 

یاد3 

 راما یاد در کنار سفیر اسرائیل در فرانسه(کمپین حمایت از اسرائیل)

 

وی پس از به راه افتادن غائله سوریه توسط تکفیری‌ها ازجمله افرادی بود که به مداخله نظامی فرانسه در سوریه تأکید داشت.

آنچه در تعامل وی با منافقین مشهود است، خط دهی منافقین به راما یاد برای همراهی با برنامه‌های سایر گروه‌های ضدانقلاب و جاسوس‌های نشان دارد ایشان است.

 

یاد-روک

راما یاد در کنار رکسانا صابری که جرم جاسوسی دستگیر شده بود

 

یادعبدال

رکسانا صابری در کنار عبدالکریم لاهیجی،عامل و وکیل منافقین(همان زمان)

گفتنی است رزمندگان جبهه مقاومت در ماه های اخیر تاکید داشته اند که هنگام رصد بی سیم های عناصر داعش در مناطق درگیری سوریه و عراق،مکرر با شنیدن صدای عده ای مواجه شدند که بصورت فارسی و با لهجه های مختلف مکالمه می کردند.این مسئله حاصل همان بودجه هایی است که توسط رژیم سعودی به گروهک تروریستی منافقین منتقل شده است.
انتهای متن/

سه شنبه, 01 تیر 1395 ساعت 15:28

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید