یار جدید سازمان منافقین لو رفت

ارتباط رپر معروف با فرقه تروریستی رجوی

به گزارش دیده بان، «اشکان فدایی» رپر معاند در توییت خود خبر از ارتباط همسر «سروش لشکری» (ملقب به هیچکس) و صفحه مجازی«۱۵۰۰ تصویر» با سازمان منافقین داد. اتفاقی که مدرکی دیگر دال بر جدیدترین سیاست گروهک تروریستی منافقین به حساب می‌آید. بنظر می‌رسد منافقین برای سفیدسازی خود، بوقچی‌های مخفی استخدام کرده‌اند!

 

 

 

 

منافقین

 

 

گروهک تروریستی منافقین پس از به شهادت رساندن ۱۷هزار نفر از هموطنان بی‌گناه و همکاری با صدام در جریان جنگ تحمیلی به یکی از منفورترین جریان‌های سیاسی در داخل ایران تبدیل شد. این گروه پس از عملیات مرصاد روز به روز در انزوای بیشتری قرار گرفت و نه جایی در مجامع جهانی داشت و نه مردم ایران اهمیتی به این تروریست‌ها می‌دادند.

منافقین اما حمایت برخی دولت‌مردان غربی را داشتند و این موضوع باعث شد این گروه علی‌رغم انزوای مطلق به فعالیت خود ادامه دهد. آن‌ها در شرایطی قرار گرفتند که اگر چه فعالیت سیاسی قابل توجهی نمی‌توانستند داشته باشند اما از ثروت قابل توجهی برخوردار بودند. این موضوع باعث شد این گروه به فعالیت‌های مخفی دست بزند.

یکی از این فعالیت‌ها در دوران انزوا، تلاش برای رشد افراد نزدیک به منافقین در جریان ضدانقلاب بوده است. افرادی که اگرچه علی‌الظاهر ارتباطی با فرقه رجوی ندارند اما در راستای اهداف این گروهک تروریستی و منافع آن‌ها عمل می‌کنند. نمونه یکی از این افراد، «حامد اسماعیلیون» بوده است. فردی که نوکر نشانه‌دار مریم رجوی است.

اصلی‌ترین فعالیت سیاسی حامد اسماعیلیون حمایت و تلاش برای محقق کردن کمپین «اخراج دیپلمات‌های ایرانی از کشورهای جهان» بود. کمپینی که شروع کننده آن «کاوه شهروز» عضو سازمانی منافقین بوده است. این عضو سازمان، وظیفه لابی برای منافقین در مجلس سنای کانادا را دارد؛ کشوری که نقش زیادی در افزایش فعالیت‌های اسماعیلیون در جبهه ضدانقلاب داشت. چندی پیش نیز ویدیویی از حامد اسماعیلیون در حال وکالت سازمان منافقین منتشر شد که واکنش‌های زیادی داشت.

این دفعه اما نوبت «سروش لشکری» و همسرش «آزاده اکبری» است که ارتباطشان با سازمان منافقین افشا شود. اشکان فدایی رپر نزدیک به این رپر معروف، در توییتی از ارتباط این دو با سازمان منافقین پرده‌برداری کرد. دیدار‌های سیاسی سروش لشکری با خانواده همسرش که حضور فعالی در تجمع‌های سازمان منافقین داشتند توجه فعالین فضای مجازی را جلب کرده است.

همچنین آزاده اکبری که اکنون ارتباطش با منافقین علنی شده است از گردانندگان اصلی صفحه ۱۵۰۰ تصویر (از صفحات اصلی جریان معاند) بوده است که این افشاگری، معمای حمایت مالی و اطلاعاتی صفحه ۱۵۰۰ تصویر را نیز حل می‌کند. بنظر می‌رسد مسئله ارتباطات مخفی سازمان منافقین با چهره‌های معاند از آنچه که بنظر می‌رسد جدی‌تر است و منافقین برای سفیدسازی خود در حال خریداری و حمایت از این چهره‌ها است.

 

 

 

 

 

 

 

منبع:تسنیم
انتهای متن/

شنبه, 26 فروردين 1402 ساعت 12:03

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید