گزارش ویژه دیده بان
خط فریب منافقین در رسانه های داخلی و ضد انقلاب/علت آتش سوزی در کمپ منافقین

عناصر باقی مانده در کمپ آمریکایی لیبرتی دیشب طی اقدامی، یک آتش سوزی بزرگ به راه انداختند و گمانه زنی ها مبنی بر این است که منافقین جنازه های اعضایی که توسط سازمان حذف شده اند را در این آتش سوزی از بین برده اند.

به گزارش دیده بان، روز گذشته رسانه های ضدانقلاب با هدایت منافقین خط فریب خبری را مبنی بر انتقال کامل اعضای سازمان از عراق منتشر کردند.

در رسانه های ضد انقلابی همچون بی بی سی تاکید شد:"سازمان مجاهدین خلق اعلام کرده است که با پرواز ۲۸۰ عضو باقی‌مانده این سازمان از عراق به آلبانی، همه اعضای این سازمان از عراق خارج شده و اردوگاه لیبرتی در این کشور بسته شد.وزارت خارجه آمریکا ضمن تایید خبر خروج اعضای مجاهدین خلق گفته است که کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل با دو هواپیما، اعضای مجاهدین خلق را به آلبانی منتقل کرد.سازمان مجاهدین خلق گفته است که قرار بود انتقال اعضایش از اردوگاه لیبرتی چند هفته یا چند ماه بیشتر طول نکشد، اما "توطئه‌ها، شانتاژها و تهدیدهای" حکومت ایران و متحدانش در عراق، باعث شد روند انتقال اعضای این سازمان بیشتر از چهار سال طول بکشد.بنا به گفته وزارت خارجه آمریکا سازمان ملل بیشتر از ۳ هزار نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق را با موفقیت از عراق منتقل کرده‌اند."

 

1.JPG

 

پس از انتشار این خبر دروغ شبکه منطقه ای العالم با رد این مسئله در خبری تاکید کرد:

مسئله طول کشیدن حضورمنافقین در عراق ابعاد پیچیده ای دارد، که یکی از مهمترین عوامل آن را می توان ارادۀ سران گروهک نفاق برای عدم خروج و بازی تبلیغاتی با عناصر فریب خورده عنوان کرد.
برخی از بازی‌های جریان نفاق به بهانه باقی ماندن نیروها در عراق بدین شرح است:
- مرگ اعضا به دلیل عدم رسیدن دارو و غذا به کمپ اشرف لیبرتی
- درگیری با نیروهای عراقی و کشته سازی برای ایجاد اراده باقی ماندن اعضا در گروهک منافقین
- کشتن عناصر به اصلاح مسئله دار و بازی حقوق بشری به واسطۀ آنها
- برگزاری نمایش در کشورهای اروپایی به بهانه ساکنان لیبرتی (کروپر) و اشرف
- انتقال امکانات و برخی مقرهای منافقین به جریان های تکفیری و معارض دولت عراق
- ایجاد انگیزه شدید برای اعضای فریب خورده جهت تسریع اعزام به اروپا
- ....
با تفاسیر فوق، گروهک تروریستی منافقین به دنبال باقی گذاشتن تعدادی از عناصر خود در عراق و قربانی کردن آنان و به راه انداختن بازی تبلیغاتی با عناصر کشته شده است.
این مسئله پس از خروج شخص رجوی از این کمپ آمریکایی در عراق کلید خواهد خورد، و منافقین تلاش خواهند کرد تا با تحریک گروه های درون عراق، زمینه‌های حمله به کمپ کروپر و مظلوم نمایی در این راستا را نمایان کنند.
از سال 90 و خروج منافقین از کمپ اشرف همواره تمامی درگیری های ایجاد شده حول منافقین، از سوی این گروهک تروریستی بوده و افرادی که در این بین از دست رفتند و کشته شدند، تنها به پروژه کشته سازی گروهک نفاق اضافه شدند.
 هم اکنون 600 نفر در کمپ آمریکایی کروپر در عراق حضور دارند که در روزهای آتی شاهد خواهیم بود که پس از کشته سازی آنان، دستاویزی برای هوسرانی و بازی های حقوق بشری سازمان خواهند شد.

 

گفتنی است عناصر باقی مانده در کمپ آمریکایی لیبرتی دیشب طی اقدامی، یک آتش سوزی بزرگ به راه انداختند و گمانه زنی ها مبنی بر این است که منافقین جنازه های اعضایی که توسط سازمان حذف شده اند را در این آتش سوزی از بین برده اند.
انتهای متن/

شنبه, 20 شهریور 1395 ساعت 10:54

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید