گزارش دیده بان
منافقینی که "دانشجوی زندانی" یا "زندانی سیاسی" خطاب می شوند!+تصویر

 افرادی که توسط برخی عناصر داخلی بعنوان زندانی سیاسی مطرح می شوند و روی آنها مانور داده می شود،از وابستگان،مرتبطین و فریب خورده های منافقین هستند.

به گزارش دیده بان، چندی پیش اعضای گروهک تروریستی منافقین در مقر فرانسوی شان نشستی را برگزار کردند که نکات جالبی را به خود اختصاص می داد.

در این نشست حضور دو تن با نام های "فرزاد مددزاده"،"پریا کهندل" که از ایران متواری شده و به این گروهک پیوسته اند دیده می شود.

مددزاده از جمله افرادی است که چهار تن از خواهران و برادرانش از اعضای پیش از این در کمپ اشرف و لیبرتی بودند و دو تن از ایشان در سال ۱۳۹۰ توسط سازمان قربانی و در درگیری عمدی ایجاد شده با نیروهای عراقی کشته شده اند.وی در سال ۸۷ به دلیل همکاری با سازمان و محاربه به مدت ۵ سال زندانی شد و پس از آزادی بلافصله به منافقین پیوست.

وی طی این سالها یک زندانی سیاسی مظلوم ،که بدون ارتکاب جرمی زندانی شده، از سوی محافل حقوق بشری یاد می شده است، که حضورش در مقر منافقین "نمایشی از یک زندانی سیاسی واقعی " مشخص کرد!

البته خواهر کوچکتر ایشان "شبنم مدد زاده" نیز به دلیل همکاری با منافقین در دانشگاه تربیت معلم دستگیر و زندانی شد و او نیز در طی سپری شدن مدت محکومیتیش یک دانشجوی زندانی خطاب می شد و همواره در جمع عناصر دیگر ضد انقلاب تصاویر وی را شاهد هستیم.

 

ssss

تصویر شبنم مددزاده در کمپین منافقین،بهائیت و ... در رسانه های ضد انقلاب 

 

فرزاد مددزاده در نشست منافقین سخنرانی ای را صورت می دهد.او که (بخاطر لهجه اذری)به سختی فارسی سخن می گویی متنی از پیش تعیین شده را می خواند که در نقاط مختلف آن القاب از پیش تعیین شده برای مریم و مسعود رجوی را جابجا بیان می کند که بسیار خنده دار است.

اغلب افرادی که بعضا توسط برخی عناصر داخلی بعنوان زندانی سیاسی مطرح می شوند و برای خبرسازی های بیهوده حقوق بشری روی آنها مانور داده می شود،از وابستگان،مرتبطین و فریب خورده های منافقین هستند.

 

پوست نارگیل

 

 در پایان سخنرانی وی و پریا کهندل که پدرش بخاطر عضویت و همکاری با منافقین همچنان در زندان به سر می برد،توسط این افراد به مریم رجوی دو مدال اهدا شد که یکی پوست نارگیل و دیگری یک تکه چوب بود.مریم رجوی هم این هدایا را مقابل سایرین دریافت کرد.

 

نارگیل2

 

 نکته دیگر قابل توجه در این نشست، حاضرین و اعضای فرتوت منافقین است که دوربین به ناچار آنها را نشان می دهد.البته برخی پیرزن ها و پیرمردهای فرانسوی از همه جا بی خبر نیز برای پرکردن صندلی ها دیده می شوند.

 

6

 

2

 

 

3

 

5

 

این اعضای منافقین حتی دیگر توان بلندکردن تلفن را برای جاسوسی از داخل ایران ندارند و تنها به درد پرکردن صندلی می خورند.
انتهای متن/

یکشنبه, 29 آذر 1394 ساعت 14:10

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید