گاف رابط منافقین در ماجرای اعدام تروریست‌ها
منافقین:تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

این اقدام در ترجمه مصاحبه موسی افشار(رابطه منافقین با رسانه های عربی) آن هم در بخش اردو زبان سایت العربیه صورت گرفته است که برخی روزنامه های اردوزبان هند نیز عیناً آن را بازنشر می دهند.

به گزارش دیده بان، هفته گذشته خبر اعدام عناصر گروهک تروریستی توحید و جهاد فضای رسانه های داخلی و حجم گسترده ای از شبکه رسانه ای ضدانقلاب را به خود اختصاص داد و خبرسازی حول آن همچنان ادامه دارد.

اما در این بین منافقین نیز از غافله عقب نبوده و سعی کردند سایت های پوشش خود مانند"هرانا" را به عنوان مرجع اطلاع رسانی حول این مسئله مطرح کنند.

البته اعضای این گروهک پای خود را فراتر گذاشته و در اقدامی قابل تامل عناصر اعدام شده توحید و جهاد را اعضای خود معرفی کردند.

 

3

 

این اقدام در ترجمه مصاحبه موسی افشار(رابطه منافقین با رسانه های عربی) آن هم در بخش اردو زبان سایت العربیه صورت گرفته است که برخی روزنامه های اردوزبان هند نیز عیناً آن را بازنشر می دهند.

موسی افشار که در این مصاحبه عضو شورای ملی مقاومت معرفی می شود صراحتا مدعی می شود که 21 نفر عضو اعدام شده توحید و جهاد ازاعضای سنی مدهب سازمان منافقین بوده اند.

 

4

 

نکته دیگری که در این مصاحبه وجود دارد،اشاره به شهرام احمدی(عنصر معدوم و رابط با رسانه های ضد انقلاب) بعنوان یک عالم دینی سنی است!

اگرچه این ادعای منافقین مضحک، خنده دار و یک گاف فاحش به نظر می رسد اما نباید فراموش کنیم که چندسال پیش سرویس جاسوسی عربستان برای تقویت گروهک های تروریستی اطراف ایران نشستی مشترک میان منافقین و ایشان در جهت تقویت ماهیت تشکیلاتی آنها در قطر صورت داد و اگرچه این نشست های خروجی ای برای آل سعود نداشت،اما به ارتباط دیرینه منافقین با چنین گروهک هایی اشاره دارد.

 

1114

 

گفتنی است، البته طبیعی است که اعدام تروریست ها در ایران به مثابه حذف بخشی از پازل تخاصم مثلث آمریکا، سعودی و صهیونیستی برای همه گروهک های تروریستی از جمله منافقین ابراز همدردی را برانگیزاند،تا جایی که صراحتا اظهار کنند که اعضای خودشان در ایران حذف شده اند.
انتهای متن/

سه شنبه, 19 مرداد 1395 ساعت 12:04

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید