کیش و مات فرقه تروریستی منافقین در قاره سبز+فیلم

قبول واقعیات ایران توسط اروپایی‌ها فصل جدیدی از مقابله و فشار علیه گروهک تروریستی منافقین را آغاز کرده و مستأجران تروریست خود را به تنگنا انداخته‌اند

به گزارش دیده بان، مستأجران و مزدوران اجاره‌ای باز خاکریز دیگری را از دست دادند. این بار صاحب خانه‌های اروپایی‌شان آنها را تحت فشار گذاشته‌اند و حالا خاطرات تلخ فروریختن خانه اجاره‌ای‌شان در تیرانا را هم باید به انهدام پایگاه‌شان در عراق اضافه کنند.

آنها که اصرار دارند با مغزهای شست و شو شده به جای حضور در کنار خانواده‌هایشان در این آخر عمری، همچنان خانه به دوش‌های مواجب بگیر باقی بمانند، حالا شاهد فروریخته شدن آمال و آرزوهای خود در تیرانا و پاریس هستند. موضوعی که می‌تواند دامنه حرکت این فریب‌خوردگان را کم کرده و حتی در بلند مدت موجب کاهش شدید دروغ‌های منتشر شده آنان در فضای مجازی و وزش نسیمی پاک در توئیتر شود.

این بار پلیس آلبانی خواب راحت را از دست سالخوردگان فرقه منافقین ربوده است. صبح روز گذشته سه‌شنبه (۳۰ خرداد ۱۴۰۲) پلیس آلبانی با حمله به مقر منافقین در شهر «دورس» موسوم به اشرف ۳، بیش از ۷۰ تروریست عضو این سازمان را بازداشت کرد و یک نفر را هم به هلاکت رساند. حتی به دلیل بار مالی این فرقه بر روی دولت آلبانی و ناراحتی مردم این کشور از حضور منافقین در وطن آنها، دو شبکه تلویزیونی این کشور، حمله به این گروهک تروریستی را به صورت زنده در تلویزیون خود پخش کردند که مورد استقبال مردم آلبانی قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

وزارت کشور آلبانی در این خصوص و طی عملیات سراسری علیه گروهک تروریستی منافقین، با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که این گروهک، توافق سال ۲۰۱۴ با آنان را نقض کرده است. در بیانیه این وزارت خانه آمده است: عملیات امروز ما مطابق قوانین و بر اساس حکم دادگاه عالی مبارزه با تروریسم صورت پذیرفته است. مطابق توافق میان ما و سازمان در سال ۲۰۱۴، اعضای این سازمان صرفاً به دلایل انسان دوستانه در کشور ما پناهنده شده بودند، اما با انجام اقدامات تروریستی و سایبری این توافق را نقض کرده‌اند.

 

 

 

 

 تصاویری از «علی مستشاری» تروریست به هلاکت رسیده منافقین در حمله پلیس آلبانی

 

 

 

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: از صبح امروز نیروهای پلیس آلبانی برای بازرسی از این قرارگاه برای ساعتی کنترل آن را بر عهده گرفته و ضمن بازرسی دفاتر این سازمان، تمامی سیستم‌های الکترونیکی، از جمله کامپیوترها، تلفن‌های همراه و... مورد بازرسی قرار گرفت. برخی از وسایل الکترونیکی غیر متعارف از جمله تعدادی پهپاد، توسط پلیس ضبط شدند. نیروهای امنیتی در حین بازرسی با مقاومت و حمله تعدادی از اعضای این سازمان رو به رو شدند.

 

 

 

 

 اولین تصاویر از کامپیوتر و لپ‌تاپ‌های جمع‌آوری شده از کمپ منافقین توسط پلیس آلبانی

 

 

 

 

 

دوربین پهپاد پلیس آلبانی تصاویری از سوزاندن اسناد و مدارک منافقین توسط اعضای این گروهک تروریستی در زمان حضور پلیس ضد تروریسم در کمپ تیرانا را شکار کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

همایش منافقین در پاریس هم لغو شد

پاریس نیز که همواره کانون توطئه منافقین و خانه امن آنان بوده است، روز گذشته با ارسال نامه‌ای به سران گروهک منافقین به آنها اطلاع داده که امسال حق ندارند تجمع سالانه در شهر پاریس برگزار کنند.تجمع‌های سالانه منافقین از سال ۲۰۰۸ در فرانسه برگزار می‌شد و امسال نیز قرار بود اوایل تیرماه در منطقه «سرژی» پاریس برگزار کنند. نشستی که البته بیشتر به منزله یک نمایش برای بقا توسط این گروهگ بود.

رویترز در گزارشی اختصاصی اعلام کرد به نامه‌ای از دولت فرانسه دست یافته که نشان می‌دهد برگزاری تجمع سالانه «اپوزیسیون ایرانی» (گروهک منافقین) ممنوع شده و این نامه برای سران سازمان‌دهندگان این تجمع ارسال شده است.

 

 Mujahedin Khalq Gathering in Paris June 2018

 

 

رویترز درباره لغو برگزاری این همایش نوشته است: ممنوعیت برگزاری تجمع منافقین در پاریس هم‌زمان با تلاش کشورهای غربی برای کاهش تنش با ایران و چند هفته پس از آن اعلام می‌شود که کشورهای اروپایی و ایران چند تبادل زندانی انجام دادند. همچنین دو هفته پیش امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه تماس تلفنیِ ۹۰ دقیقه‌ای با ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور ایران داشت.

عناصر گروهک تروریستی منافقین، طی سال‌های اخیر تجمع‌ها و گردهمایی‌های مختلفی در شهر پاریس، پایتخت فرانسه با حضور مقامات ارشد اروپایی و آمریکایی و عربی برگزار می‌کردند. امسال نیز گروهک منافقین به دنبال دعوت از «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور سابق ایالات متحده و همچنین «مایک پنس»، معاون ترامپ برای حضور در این نیز نشست بودند که از این طریق و عملیات رسانه‌ای بتواند بخشی از ناکامی‌های اخیر خود در ایجاد آشوب در داخل کشور را جبران کند. پیش‌تر نیز در جریان نشست‌های این گروهک تروریستی «جان بولتون»، مشاور اسبق امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا و همچنین مایک پمپئو وزیر سابق امور خارجه آمریکا حضور داشتند.

قدرت تهران اروپایی‌ها را رام کرد

غرب که در خیال واهی تغییر نظام ایران، مریم رجوی را یک روز در پارلمان کانادا و روز دیگر در سنای ایتالیا برای سخرانی علیه جمهوری اسلامی دعوت می‌کرد و این گروهک نیز مدعی رهبری جنبش اعتراضی و سازماندهی اغتشاشات بود، حالا توسط همین قدرت‌ها طرد می‌شود چرا که هژمونی قدرت در غرب آسیا به نفع ایران تغییر کرده و ابزارهای قدرت نمایی تهران به اروپا نیز سرایت کرده است. در نتیجه غرب مجبور شده است با تغییر محاسبات خود امنیت و آسایش خاطر فرقه منافقین را به چالش بکشد.

این فرقه تروریستی که با به خاک و خوش کشیدن هموطنان خود برای صدام خوش رقصی می‌کردند، فکرش را هم نمی‌کردند که اینگونه در پاریس و تیرانا کیش و مات شوند.

گروهک منافقین که با ۱۷ هزار ترور در دهه ۶۰ و کشتار زنان و مردان و کودکان بی‌گناه، لکه ننگی ابدی بر چهره خود دارد، در ماه‌های اخیر از غائله «زن، زندگی، آزادی» حمایت و با فعال کردن نیروهای عملیاتی خود در ایران، به کشته‌سازی و ایجاد ناامنی و تلاش برای جنگ داخلی دست زد. طنز ماجرا آنجا بود که این گروهک که با ایده‌هایی نظیر «ازدواج اجباری» یا اجبار زنان به ترک محارم، در نوع خود اسوه تضییع حقوق زنان است، ریاکارانه ژست دادخواهی گرفته و خود را به عنوان جلودار اغتشاشات معرفی می‌کرد.

در فضای امنیتی جدید جهان که دیگر آمریکا ابرقدرت نیست و اروپا زیر بار مشکلات جنگ اوکراین کمر خم کرده است، اروپاییان دریافته‌اند که ناآرامی‌های پاییز گذشته به تاریخ پیوسته و ضررهای همکاری با منافقین از سود و منفعتش فزونی گرفته است. در نتیجه مستأجران مزدور فراری از کمپ فروریخته اشرف در عراق را در خاکریزهای پوشالی سایبری خود در تیرانا و پاریس مورد انزوا، حمله و فشار قرار دادند و به نوعی مستأجران خود را به تنگنا انداختند.

بدین ترتیب به نظر می‌آید با قبول واقعیت‌های ایران توسط کشورهای اروپایی فصل جدیدی از مقابله و فشار علیه گروهک تروریستی منافقین آغاز شده است. اروپایی‌ها این عمل را برای گسترش تعاملات خود با تهران راهکاری مناسب می‌دانند لذا این گروهک در آغاز کابوس دیگری قرار گرفته است و محدودیت‌های بیشتری را شاهد خواهد بود. موضوعی که می‌تواند حتی منجر به خانه بدوشی بیشتر آنها شود تا اینگونه امنیت و منافع کشورمان بیشتر حفظ شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:خبرگزاری مهر
انتهای متن/

چهارشنبه, 31 خرداد 1402 ساعت 12:37

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید