چتر حمایتی سوئد بر سر منافقین

پلیس سوئد با وجود صدور مجوزهای قانونی مانع از ادامه برگزاری نمایشگاه خانواده شهدای ترور شد

پلیس سوئد در یک کارشکنی آشکار و غیرقانونی مانع از برگزاری نمایشگاه اسناد جنایات گروهک تروریستی منافقین توسط بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) در مقابل دادگاه استکهلم شد.

این نمایشگاه پس از کسب مجوزهای قانونی و لازم از مراجع ذی‌صلاح از جمله پلیس، قرار بود در روزهای 19 و 20 خرداد برگزار شود اما پس از برگزاری آن در روز نخست، اجازه استمرار آن در روز دوم و پایانی در مقابل دادگاه داده نشد.

این در حالی است که عناصر گروهک منافقین پس از این اقدام پلیس، بنرها و تصاویر خود را در محلی که قرار بود نمایشگاه اسناد جنایت این گروهک باشد، بدون مجوز نصب کردند و نمایشگاه خانواده قربانیان ترور در محل دیگری که مناسب فضای نمایشگاهی نبود نصب شد که در آنجا نیز اعضای منافقین با حمله به نمایشگاه اقدام به پاره‌کردن تابلوها و بنرها کردند.

در نخستین روز این نمایشگاه نیز به‌دلیل تعلل و ناتوانی نیروهای پلیس مسئول حفظ امنیت، تعدادی از عناصر گروهک تروریستی منافقین (سازمان مجاهدین خلق) با حمله به نمایشگاه، منجر به تخریب و پاره‌ شدن تعدادی از تابلوها شدند و در ادامه نیز با حمله به فیلمبردار و خبرنگار شبکه پرس‌تی‌وی آن‌ها را مورد ضرب و شتم و مسئول نمایشگاه را با چاقو مورد حمله قرار دادند که منجر به بازداشت تعدادی از تروریست‌های منافق شد.

اقدام غیرقانونی پلیس سوئد در جلوگیری از برگزاری نمایشگاه در محل مورد توافق، در حالی صورت می‌گیرد که دستگاه قضایی این کشور نیز اخیرا در رویه‌ای غیرمتعارف و ناعادلانه، از اعضای گروهک تروریستی منافقین به عنوان شاکی و شاهد در جلسه محاکمه نمایشی و سیاسی حمید نوری شهروند ایرانی بهره گرفت.

 

 

4178264

«تصویر مجوز پلیس سوئد برای برگزاری دو روزه نمایشگاه جنایات منافقین»

 

 

 

 

 

 

 

منبع:خبرگزاری مهر
انتهای متن/

شنبه, 21 خرداد 1401 ساعت 12:26

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید