پیوند جنبش سبز با گروهک تروریستی منافقین

در ادامه رقابت «منشورنویسی» بین گروهک‌های ضدانقلاب، اینک منشور جنبش سبز با خط‌دهی گروهک تروریستی منافقین، تدوین و توسط عنصر نفوذی آنها در آن مجموعه رونمایی خواهد شد

به گزارش دیده بان، در اواخر سال گذشته و همزمان با بالاگرفتن بازی منشورنویسی گروهک‌های ضدانقلاب که جنجالی‌ترین آن، منشور «پهلوی، کومله و شرکاء» بود، گروهک تروریستی منافقین به «اردشیر امیرارجمند»، خط‌دهنده و هدایت‌کننده اصلی میرحسین موسوی ابلاغ کرد که منشوری برای وی تدوین و به نام منشور جنبش سبز منتشر کند.

در تاریخ 23 اسفند 1401 خبری تحت عنوان «بازی جدید منافقین با کارت میرحسین موسوی» در خبرگزاری ها منتشر شد و موجب انصراف تیم میرحسین موسوی از انتشار منشور شد.

اما با سپری شدن حدود یک ماه، با تصور فراموش شدن این خبر، اکنون مجدداً در اندیشه برگزاری کنفرانسی در پاریس با مدیریت اردشیر امیرارجمند و با سخنرانی حضوری یا اینترنتی عناصر ضدانقلاب و عناصر رادیکال فتنه از داخل و خارج از کشور، به‌منظور رونمایی از دستپخت گروهک تروریستی منافقین هستند.

با توجه به عبور منشور مورد نظر از آرمان و اندیشه‌های حضرت امام خمینی(ره) و از نظام جمهوری اسلامی ایران و اتخاذ رویکرد براندازانه، مباحثی میان جریان معتدل‌تر اصلاحات در گرفته که چه رویکردی در قبال این منشور ضدانقلابی اتخاذ کنند.

همچنین یک زندانی زن که به‌دلیل جرایم امنیتی محاکمه و زندانی شده است به خانواده خود اعلام کرده که از این منشور حمایت خواهد کرد و از خواهر و برادران خود خواسته است که آنها و حزب خانوادگی متبوع آنها نیز حمایت کنند؛ درحالی که گرایش شدید ضدانقلابی و ضدامام منشور، موجب تأمل برخی اعضای مسن‌تر خانواده نسبت به تأیید و حمایت از منشور شده است.

منصور امیرارجمند، برادر اردشیر از سران گروهک تروریستی منافقین مستقر در استراسبورگ فرانسه است و اردشیر امیرارجمند که در جریان فتنه 88 بازداشت و زندانی شد، با سوءاستفاده از فرصت مرخصی، توسط عوامل منافقین از کشور فراری داده شد و در پاریس به منافقین پیوست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:تسنیم
انتهای متن/

دوشنبه, 04 ارديبهشت 1402 ساعت 15:38

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید