وحشی گری تروریست های منافقین در سوئد+فیلم

اعضای گروهک تروریستی منافقین در جریان حمله به نمایشگاهی در شهر استکهلم سوئد، با پلیس این کشور درگیر و یازده نفر از آنان به اتهام حمل و به کارگیری سلاح سرد بازداشت شدند

به گزارش دیده بان، تعدادی از اعضای گروهک تروریستی منافقین روز گذشته با حمله به نمایشگاه اسناد جنایت‌های این گروهک که در استکهلم سوئد در حال برگزاری است، تعدادی از پوسترها و بنرهای این نمایشگاه را تخریب و با سلاح سرد به برگزارکنندگان حمله ور شدند.

ماجرا از آن جا شروع شد که جمعی از ایرانیان مقیم سوئد با اخذ تمام مجوزهای قانونی، نمایشگاهی از تصاویر و اسناد جنایات فجیع گروهک تروریستی منافقین در ایران را در برابر دادگاه نمایشی حمید نوری برگزار کردند که با اقدامات تروریستی منافقین روبرو شد.

روز گذشته عده‌ای از اعضای گروهک تروریستی منافقین با حضور روبروی این نمایشگاه، تلاش کردند با حمله به آن، آثار جنایت‌های داعش‌گونه هم گروهکی‌های خود را از بین ببرند.

در جریان حمله به این نمایشگاه، خبرنگار و تصویربردار شبکه بین‌المللی «پرس تی وی» هم که برای پوشش نمایشگاه در صحنه حاضر بودند مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفتند و مجموع این اقدامات به نحوی بود که پلیس سوئد به واسطه ایجاد تشنج در شهر استکهلم وارد میدان شده و به منظور ایجاد نظم با منافقین درگیر شد.

در جریان این درگیری‌ها، یازده نفر از اعضای منافقین که سلاح سرد و چاقو حمل می‌کردند بازداشت شدند.

منافقین از چندی پیش با حمایت‌های دستگاه قضائی و سرویس امنیتی سوئد در جریان برگزاری یک دادگاه نمایشی برای حمید نوری که مدعی هستند مدتی زندان بان آنها بوده، فعال هستند و اقدامات غیرقانونی گسترده‌ای را در خاک سوئد انجام داده‌اند، اما حالا کار به جایی رسیده که پلیس این کشور مجبور به برخورد با اعضای این گروهک تروریستی شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رسانه
انتهای متن/

شنبه, 21 خرداد 1401 ساعت 11:27

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید